2737
2734
عنوان

تو بچگی از چه وسیله ای میترسیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 59362 بازدید | 1620 پست
اینم عکسش،فکر کنید از سر این لوله ها که خیلی ام بلند هستن اتیش میزد

من ۶ ساله بخاطر درسم اهواز زندگی میکنم اطراف جاده نرسیده به اهواز پر از این لوله هاست در سایز و ارتفاع های مختلف که بهشون میگیم آتش پالایشگاه نماد فعال بودن پالایشگاه نفت و گازه. البته بعضیا میگن مواد زاید هستند که اتش میگیرن. مامانم میگه دوران جنگ شبا میرفتن با ماشین کنار این اتش ها میموندن تا صبح بشه برن توی خونه شون. 

خونه مادربزرگه؟ 

ارره

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من از فیلم نسخه سحرآمیز خیلی میترسیدم یه پسری که کچل شده بود رفته بود تو یه کلبه قدیمی رفت پیش یه جادوگر یه چیزی زد به سرش رشد موهاش خیلی سریع شد چند متر رشد میکرد بعد با موهاش قلم مو درست میکردن 

یه کارتونی هم بود نمیدونم چرا هیچ کس اونو یادش نمیاد خارجی بود چند تا آدم بودن چنگک کشاورزی داشتن شب ها میومدن بچه ها رو میدزدیدن یه بار یه دختر رو بردن انقدر از این ترسیدم این یه کابوس حل نشده واسه من شد اگر کسی میدونه اسمش رو بگه

بار اول از دوربین عکاسی میترسیدم  . تولد ۵/۶ سالگیم بود بابام میخواست عکس بگیره جوری ترسیدم  که فرار کردم و مامانم اینا دنبالم کردن که بابا بیا ترس نداره . جالب  که عکسشم دارم و قشنگ ترس توی چشمام مشخص و دارم ناخونم از ترس میخورم 

از خیلی چیزا یکیش سیفون  دریل

من از اینکه بیفتم تو سوراخ توالت بخصوص جاهایی که سنگاشون سیمانی بود و گود دسشوییشونم اگه تاریک بود مزید علت🥴🥴

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2740
بار اول از دوربین عکاسی میترسیدم  . تولد ۵/۶ سالگیم بود بابام میخواست عکس بگیره جوری ترسیدم &nb ...

این ترس به خاطر یه فیلمه

تو فیلم وقتی بچه ها عکس می‌گرفتن برای همیشه میرفتن تو دوربین و غیب میشدن منم خیلی میترسیدم

این ترس به خاطر یه فیلمه تو فیلم وقتی بچه ها عکس می‌گرفتن برای همیشه میرفتن تو دوربین و غیب میشدن م ...

نه من کلا چون بار اول میدیدمش ی حسی انگار مثلا قرار آمپول بزنی یا دندونت بکشن درد قرار بکشی . فکر میکردم  عکس گرفتن و اون فلشی که میزنه من اذیت میکنه 😄

عدس وقتی میریختن تو سینی پاک کنن      

وا   

چرا ؟

کجاش ترسناک بود ؟

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2706