2737
2739
عنوان

تو بچگی از چه وسیله ای میترسیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 59361 بازدید | 1620 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وسیله نیست ولی انقدر که از روزای تاسوعا و عاشورا ‌و کفن و ایناش میترسیدم که حد نداشت

کاربریم مال سال ۹۶ بود سیم کارتمو گم کردم دیگه رفت که رفت😐 اگه میشه ته دلتون برای رسیدن به کسی که میخوام برام دعا کنین   لطفا برام انرژی مثبت بفرستین که باهاش زندگی خوبی داشته باشم و ازدواجم موفق باشه❤️من با کسی دعوا ندارم اگه از پیامم بد برداشت کردین همینجا عذر میخوام  زنده باد نی نی سایت بزرگ
2728
2740
از بریدن گلو و قربونی کردن گوساله و  گوسفند تو ماه محرم  جلوی چشم همه مردمی که با ذوق و ش ...

کار درستو شما میکنیپ

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
از همه چیز از پمادم بیشتر چون خواهرم اینقد با اینا منو میترسوند ک فلان میشی بهمان میشی منم عین چی میترسیدم از هر چیز الکی 

مثلا ماجرای همین پماد مامانم میرفت سرکار بعد در حیاط و خونه رو قفل میکرد منم قدم کوتاه بود نمیزسیدم بعد تا دوساعت بدو بدو میکردیم مثل تام و جری واییی دیکتاتوری بود واسه خودش

آویز میبافتن کنفی بود اوج هنر دخترای دهه شصتی اویزون میکردن از سقف ازونا وحشت داشتم تو خونمون هم داش ...

ما خونمون پر از اویز های بلند بود 

و الان یادم افتاد خوبه نمی‌ترسیدم 🤣🤣🤣

2706