2733
2739
عنوان

تو بچگی از چه وسیله ای میترسیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 59361 بازدید | 1620 پست
واااااای من وقتایی که بعضی مردا بلندش می کردن هی نگاه می کردم هی این علم این طرف اون طرف میشد زنگوله ...

من کلا ترسو بودم و هستم 

از مارمولک میترسیدم 

خواهرم با خمیر درست می‌کرد پرت می‌کرد بم 

منم از خمیر بازی ترسیدم 

مهد کودک نمی‌رفتم 🥺

من شدیدا از دریا به خصوص دریای مواج میترسیدم و میترسم ،وای شب باشه که فقط با وحشت به دریا نگاه میکنم

حتی الانم دارم میگم یه حس وحشت بهم دست داد🥺😰

از آمپولم از همون بچگی میترسیدم و میترسم

مامانم بکش بکش منو میبرد دکتر🤣

الانم شوهرم هرچی میگه بریم دکتر قبول نمیکنم تهش میگه قول میدم نذارم امپول بزنی دیگه میبینم رو به موتم میرم و اگه آمپولم بده نمیزنم😁

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از کامیون

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنید📿عایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند.🕋🕋
2738

داداشم از پر مرغ میترسید 😂😂😂😂😂

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

دستشویی خونه داییم اینا از اون قدیمیا بود که سوراخش در هسته زمین قرار داره

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706