2733
2734
عنوان

تو بچگی از چه وسیله ای میترسیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 59464 بازدید | 1620 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم همینطور😄چون بچه کوچیک دارم منم میدونم ی موجود خیالیه ک بچه رو باهاش میترسونن

نه من از همون اول آدم حسابم نمیکردن. همیشه یه گوشه افتاده بودم همیشه خدا شکم درد داشتم 

دیگ با هیچی نمیترسوندنم 

میگفتن اینو خدا زده 

اگر درخواست دوستی بهم بدین از احمق.. احمق ترین

خواهر بزرگم یه عروسک گوریل خیلی خیلی بزرگ داشت قشنگ اندازه یه بچه ده ساله بود با چشمای تیله ای قرمز و قیافه ی واقعا زشت و ترسناک  روی پیشونی و صورتش هم موهای کرکی قهوه ای بود حتی الان هم عکسش رو دیدم برام ترسناک بود اسمش هم آقای سیاه بود به شدت ازش متنفر بودم و میترسیدم متاسفانه اتاقمون هم یکی بود و همیشه تو تاریکی شبا روبروم نشسته بود بدترین کابوس بود برام هنوز هم عادت دارم سرم رو بکنم زیر پتو تا خوابم ببره از همون موقع روم مونده 

یه بار ابله مرغون و تب بالا داشتم همین جور که رو تختم بودم دیدم آقای سیاه داره با لبخند میاد طرفم انقدر جیغ زدم و حالم بد شد که بالاخره بردنش انباری بعد هم تو اسباب کشی دزدیدنش خدا رو شکر 

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
2740
خواهر بزرگم یه عروسک گوریل خیلی خیلی بزرگ داشت قشنگ اندازه یه بچه ده ساله بود با چشمای تیله ای قرمز ...

وای الان که گفتی یادم اومد 

منم  گوریل سیاه بابام خرید 

با ذوق اومدن نشونم دادن 

من یهو زدم زیر گریه 

وقتی کف  می زدی 

گوریل شروع به خوندن می کرد 

اگر درخواست دوستی بهم بدین از احمق.. احمق ترین
وای الان که گفتی یادم اومد  منم  گوریل سیاه بابام خرید  با ذوق اومدن نشونم دادن&nbs ...

لعنت به گوریلا🤣

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
2706