2737
2734
عنوان

تو بچگی از چه وسیله ای میترسیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 59341 بازدید | 1620 پست

امپول 

همین دیگه چیزی منو نمیترسوند😂😂

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید... 🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بابام یه خروس لاری انداخته بود توحیاط اون روزها جهنم من بود واقعا حتی الانم یادش میافتم اعصابم خراب میشه تصادف کردم و یه مدت طولانی از لاستیک ماشین سنگین وحشت داشتم 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
🦧 به زور می‌بردن منو 

😂😂😂😂😂  

حموم اما من نمی‌ترسیدم، واقعا موندم بعضی ها چرا می‌ترسیدن😂🧐

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️

ابجیم موهاشو میریخت رو صورتش دنبالم میکرد وحشت میکردم 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2740
💉💉💉💉💉💉💉💉

چند سال بعدش خودم عروسکامو امپول میزدم😂😎

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید... 🍃
😂😂😂😂😂   حموم اما من نمی‌ترسیدم، واقعا موندم بعضی ها چرا می‌ترسیدن😂🧐

اخه مامان من انگار داشت لباس چنگ میزد 

از جاروبرقی فکر میکردم منو میکشه تو

از کامیون البته الانم میترسم

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
2706