2737
2739

بخدا امشب اومدم کاملا جدی دارم باهاش حرف میزنم میگم می‌خوام برم کارآموزی تا بهتر پیشرفت کنمو... 

وسط حرفام زد زیر خندههههههه خندهههه هااااا 

هر هر غش غش می‌خندید میگف ببخشید بخدا دست خودم خیلی جدی حرف میزنی ب نظرم مسخره میاد😐😐😐

خیلی ناراحت شدمممم خیلیییییییییی 

فک کنین تمام حرفامو میگف دوباره می‌خندید حس کردم براش ی فرد مسخرم😐😐

عزیزم با چه فکری همسر این آدم شدی آخه؟

این آدم حتی از نظر روانی سالم هم نیست. و تازه روحیه تخریب‌گر و آسیب زننده‌ای هم داره.

در صورتی که وقت و پولش رو دارید حتما حتما در اسراع وقت به مشاور خانواده مراجعه کنید. اگه ندارید هرچه سریع تر از این آدم جدا شو وگرنه ذره ذره شخصیتت رو خورد می‌کنه تا وقتی که دیگه هیچی ازت نمی‌مونه.

انقدر تخریبت می‌کنه تا بالاخره احساس کنه روت کنترل کامل داره و این که تنها هدفش از این کار پیدا کردن احساس قدرت با حقیر کردن توئه. این آدم مریضه. احتیاج به کمک داره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهدافت چیه؟

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
2742
چی بود مگه رویاتتتت

چه فرقی داره😐😐😐😐😐😐😐😐

الان مشکل تماما واکنش همسرشونه. انسان سالم و عاقل، حتی اگه احمقانه ترین و عجیب ترین و دور از ذهن ترین ایده دنیا رو هم بهش بگید، به جای تمسخر و کوچیک کردن فرد سعی می‌کنه با آرومی و محبت و حمایت و بهش بگه که چرا احتمال داره رویاش شکست بخوره. و عین آدم موانع رو توضیح می‌ده، و بازم با تمام این وجود از فرد حمایت می‌کنه. چون احمقانه یا منطقی، رویا رویاست و برای فرد فوق العاده ارزشمنده. هیچکسی، فرقی نداره چقدر نزدیک به آدم و چقدر عزیز برای آدم، به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی حق مسخره کردن فرد رو نداره. چه برسه به مسخره کردن ایده ها و رویاهاش! چه برسه به همسری که قراره عاشق و حامی باشه!

چه فرقی داره😐😐😐😐😐😐😐😐 الان مشکل تماما واکنش همسرشونه. انسان سالم و عاقل، حتی اگه احمقانه تری ...

خیلی ببخشید ولی من سوال کردم وگرنه همه این تومارو میدونم 

ربطی به این که حق با شوهرته نداشت

اتفاقا شوهره کار بدی کرده ذهنش نابالغه....

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱
2740
الان می‌خوای چیکار کنی عزیزجانم؟

فقد ناراحتم همین. 

ی لحظه احسای کردم ک چقدر چیزای قشنگی ک تصور میکنم با خودم از نظر همسرم احمقانه اس. 

من ی آدم امیدوار شاد پر هیجان احساسی 

همسرم ی آدم نا امید مسخره گر بیشعور 

ک فقد همه چی براش جنبه ی مسخره داره

فقد ناراحتم همین.  ی لحظه احسای کردم ک چقدر چیزای قشنگی ک تصور میکنم با خودم از نظر همسرم احمق ...

همسرتون هم همه چیز رو به تمسخر می‌گیره چون شدیدا عزت نفسش پایینه و احتمالا در کودکی و نوجوانی توسط خانواده و/یا دوستانش سرکوب و مسخره شده. خواهش می‌کنم اجازه ندید مشکلات روحی روانیش رو روی شما خالی کنه و باعث بشه شور و شوقتون از بین بره.

و یه فکر اساسی در این مورد بکنید.

می‌تونید با یه مشاور صحبت کنید تا کمکتون کنه تصمیم منطقی بگیرید

دلم میخواد ی تومار براش بفرستم ولی می‌دونم همونم مسخره می‌کنه می‌خنده😅😅

آدمی با صحبت درست می‌شه که گوش شنوا داشته باشه. وقتی کل بحث سر اینه که این آدم نمی‌تونه گوش بده، چرا خودت رو خسته کنی آخه عزیزم؟ با طومار که چیزی حل نمی‌شه. الکی وقتت رو تلف می‌کنه براش و اعصابت هم خورد می‌شه.

2706