2737
2734

بخدا امشب اومدم کاملا جدی دارم باهاش حرف میزنم میگم می‌خوام برم کارآموزی تا بهتر پیشرفت کنمو... 

وسط حرفام زد زیر خندههههههه خندهههه هااااا 

هر هر غش غش می‌خندید میگف ببخشید بخدا دست خودم خیلی جدی حرف میزنی ب نظرم مسخره میاد😐😐😐

خیلی ناراحت شدمممم خیلیییییییییی 

فک کنین تمام حرفامو میگف دوباره می‌خندید حس کردم براش ی فرد مسخرم😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

داخل علم روانشناسی هست که اینجور مواقع باید اول نگاهش کنی چند ثانیه بعد تو هم ریز ریز بخندی و بعد جدی بشی

خود به خود میفهمه کارش اشتباه بود

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید... 🍃

ناراحت نشو عزیزم. بی متظور بوده

همینجوری خندش گرفته

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
باهاشون صحبت کنید که ناراحت میشین از خندیدنشون چون بعضیا نمیدونن که گاها در یکسری از موضوعات خندیدن ...

خییلی بهم برخورد بهش گفتم دو کلمه نمیشه باهات حرف زد مسخرشچ در آوردی 

واقعا ب معنای واقعی ریددددد ب مخم

2740

تو پیشرفتتو بکن تا چشش دربیاد

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
داخل علم روانشناسی هست که اینجور مواقع باید اول نگاهش کنی چند ثانیه بعد تو هم ریز ریز بخندی و بعد جد ...

خییلی چرتو پرت میگفت منم خندم میگرف بعد میگف بخدا می‌دونم خودتم دلت میخواد بخندی بخخخخخند😐😐😐😐😐😐😐