2737
2734

دوستان برای از بین بردن لک قهوه ایی ک در اثر خشکی افتاده رو صورتم چی بزنم از بین برع لک صابون گوگرد خریدم حالا نمدونم خوبه یا نه توروخدا کمک کنید

منم لایک کن اگر کسی جواب داد 

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گوگرد ک بدتر خشک می‌کنه  برو دکتر والا اینقدر هم هزینه نمی‌برهو اصولی درمان میشی

متاسفانه شرایط دکتر رفتن اصلا ندارم هم بخاطر هزینه هم خونم تو روستاهه کلی باید پول اسنپ بدم برم شهر

متاسفانه شرایط دکتر رفتن اصلا ندارم هم بخاطر هزینه هم خونم تو روستاهه کلی باید پول اسنپ بدم برم شهر

عزیزم به نظرم هر موقع رفتی همون شهر برو دکتر 

آخه اینجا برتر میگن یک چیزی هزینه بیشتر می‌کنی آخر جواب هم نمی‌گیری 

در حال حاضر فقط ضد آفتاب بزن 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
2738
ولی صابون گوگرد نزن  کلا صابون پوست و خراب می‌کنه  مارک ایرانی شوینده بگیر و ضد آفتاب&nb ...

دارم  پوستم ب شدت چربه اتفاقا دیپ سنس چایی سبز میزنم همیشه اما یک‌ماهه زیر لبم لک قهوه ایی اول با خشکی افتاده چند روز ژل آلوئه ورا مکس لیدی میزنم خشکی رفت اما لک مونده

دارم  پوستم ب شدت چربه اتفاقا دیپ سنس چایی سبز میزنم همیشه اما یک‌ماهه زیر لبم لک قهوه ایی اول ...

هر موقع اینجوری شد ترمیم کننده بزن 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
2706