2737
2734
عنوان

باردارها و کسایی که سابقه بارداری دارن بیاین راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 26 پست

ببین انقباض ولکه بینی خطرناکه بیشتر .انقباض شکمت سفت میشه ویه دردی مثل مدفوع کردن داری .کلا تو بارداری درد عجیب غریب هست .بخاطر بزرگ شدن جنینه .نگران نباش .فردا هم یه سر برو دکتر .منم اینقدر از این استرسا کشیدم دکترمم دیونش کردم 😂

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
فردا دکتر برو حتما شاید برات سونو هم بنویسه که خیالت راحت شه

استرس گرفتم یهو .اصلا درد غیر قابل تحملی ندارم ولی سنگینی پهلو دارم .هی از صبح گفتم حتما بچه بزرگ شده .ولی یهو شبی زده به سرم و استرس دارم .نکنه بچم یه چیزیش بشه 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترس چیزی نیست. صبح یه سر برو بهداشت اما به نظر من هیچی نیست... احتمالا چرخیده 

خدا از دهنت بشنوه .من کلا هی سر هر دردی نرفتم دکتر تو بارداری و میگفتم خب طبیعیه درد ها .شبی یهو وسواس گرفتم و ناراحتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙
داریم .من شبکه بهداشت میرم صدا قلبشو گوش میدم .یعنی این سنگینی غیر طبیعیه ؟؟؟؟

نه... من از اول بارداری تا الان هر روز یه جوری ام. نگران نباش

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
ببین انقباض ولکه بینی خطرناکه بیشتر .انقباض شکمت سفت میشه ویه دردی مثل مدفوع کردن داری .کلا تو باردا ...

ممنون دوست عزیز

خدا کمکم کنه .فکرم بهم ریخته شبی و هی از استرس بدتر میشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه... من از اول بارداری تا الان هر روز یه جوری ام. نگران نباش

خیلی سخته .از تحمل سختی هاش بدتر تحمل وسواس و استرسشه.من حاضرم هر دردی را تحمل کنم فقط بچم سالم بمونه .همین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون دوست عزیز خدا کمکم کنه .فکرم بهم ریخته شبی و هی از استرس بدتر میشم 

نترس یه صفحه قرآن بخون راحت بخواب دیگه الان که نی نی تکون میخوره جای نگرانی نیست

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
نترس یه صفحه قرآن بخون راحت بخواب دیگه الان که نی نی تکون میخوره جای نگرانی نیست

توکل با خدا .ممنون ممنون ممنون .دعام کنین لطفا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خیلی سخته .از تحمل سختی هاش بدتر تحمل وسواس و استرسشه.من حاضرم هر دردی را تحمل کنم فقط بچم سالم بمون ...

نگرانی هامون طبیعیه..منم همش باخودم میگم سالم بیاد بیرون تا چند روز فقط بخوابم.یعنی بیخیالی طی کنم. 

امیدت به خدا باشه. حالا فردا دوست داشتی یه تست بده

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگرانی هامون طبیعیه..منم همش باخودم میگم سالم بیاد بیرون تا چند روز فقط بخوابم.یعنی بیخیالی طی کنم.& ...

توکل با خدا .نمیدونم چمه این روزا وسواس همه چیو دارم .فکرم متمرکز نیست .شاغل هم هستم .فردا ان شا الله بهداشت میرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا از دهنت بشنوه .من کلا هی سر هر دردی نرفتم دکتر تو بارداری و میگفتم خب طبیعیه درد ها .شبی یهو وسو ...

باور کنید هیچی نیست تخت بخوابید و استراحت کنید اکرم تشدید شد یه سر صبح برید بهداشت...

خدایا فقط از تو یاری میطلبم.پناهم باش