2733
2734

خاله شوهرم 

یک نامه از شوهرم داره که وقتی ۱۰ سالش بوده برای دختر همسایه اشون نوشته بعد خاله، شوهرم اون نامه رو نگه داشته هنوزم اون نامه رو داره امروز نشونم داد 

اینقدر خندیدم اینقدر خندیدم که نزدیک بود بمیرم 

مثلا نوشته بود با دست خرچنگ قورباغه ای پر از غلط املایی  « سارا من هروقت تو را می‌بینم دوست دارم بمیرم 

بیا با هم فرار کنیم تو درس بخوان من کار میکنم من عاشق تو هستم و...»‌

بعد اومدم به شوهرم گفتم رنگش پرید جا خورد عصابش خراب شد چندتا حرف به خاله اش زد گفت با این نامه ۳۰ ساله آبرو و شرف ما رو برده 

خاله، شوهرم گفت چند سال پیش شوهرم بهم پیشنهاد داده نامه رو بهش بده آتیش بزنه در ازای چند میلیون 

فکرش بکن شوهرم حاضره میلیونی خرج کنه نامه از بین بره

خاله ،شوهرم قبول نکرده گفته یک خونه هم بهم بدی نامه رو بهت نمیدم این یادگاریه

ولی خدایی حیفه نامه از بین بره

سوژه من برای چند مدت زیاد اذیت کردن شوهرم جور شده 

همین الان بهش گفتم قرار با با سارا کجا فرار کنید ؟

عصبی شد حرف نزد 😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خندممم گرفت واقعا🤣🤣🤣

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2738

😂😂 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2706