2737
2739
عنوان

آقا سوتی دادم؟

169 بازدید | 13 پست

دارم جدا میشم یکسال و خورده ای 

بعد یکی فامیلای درجه یک مشترک منو همسر سابق اومد خونمون بعد گفت (فلانی میگه می‌خوام براش زن بگیرن من دلم خندیدم اخه پسر بزرگشون داره میشه ۴۰سال برا این زن بگیرن) 

خلاصه من برام نیست منم بهش گفت شوهر به چه درد آدم میخوره ولی من تصمیم داره اگر یک روزی خواستم ازدواج کنم میخوام با یک قاری ازدواج کنم که هردومون خدمت کنیم به قرآن

الان میگم کاش اینجور نمیگفتم حالا طرف فکر نکنه من کشته مرده ی شوهرم 

ای خدا چرا من اینقدر چرت و پرت میگم چرا چراااا

قاری?خدمت به قرآن?😐😑

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

چی گفتی؟ من که نفهمیدم

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چی گفتی؟ من که نفهمیدم

اون گفت که مادر همسر سابق میگه می‌خوان برا همسر سابقم زن بگیرن (داریم جدا میشم)

بعد من گفتم شوهر به چه درد آدم میخوره البته اگر یه روزی خواستم ازدواج کنم میخوام با قاری ازدواج کنم که هردومون خدمت کنیم به قرآن 

2740
به خدا که اگه خودت بفهمی چی نوشتی

ببین گفت مادر همسر سابقم گفته میخوان برا همسرم زن بگیرن (داریم جدا میشیم) 

بعد من بهش گفتم شوهر چیه بابا البته اگر خواستم یه روزی شوهر کنم با یک قاری ازدواج میکنم (چون خودم قاری قرآن هستم) تا هردومون به قرآن خدمت کنیم

اون گفت که مادر همسر سابق میگه می‌خوان برا همسر سابقم زن بگیرن (داریم جدا میشم) بعد من گفتم شوهر به ...

ولی انصافا گوز رو ربط دادی به شقیقه

باید میگفتی مبارکه زن بگیره به من چه

نه این که بگی من اگه بخوام ازدواج کنم فلان میکنم

قشنگ تابلو کردی ناراحتی

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
ولی انصافا گوز رو ربط دادی به شقیقه باید میگفتی مبارکه زن بگیره به من چه نه این که بگی من اگه بخوا ...

😔💔هوفف

یعنی بد گفتم؟ من چرت وپرت زیاد میگم خاک برسرم چقدر دلم میخواد بمیرم راحتت شممم از همه چی

😔💔هوفف یعنی بد گفتم؟ من چرت وپرت زیاد میگم خاک برسرم چقدر دلم میخواد بمیرم راحتت شممم از همه چی

ولش کن تموم شده رفته دیگه

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻