2733
2734
من دیدم پوسته میشن

نه نه. حتما جای خوب بده. من الان دوساله. حتی محکم زمین خورده خیلی هم استفاده می کنم.  اون قدیم بود پوسته می شد کلی هم مضر بود.  الان جمع می کنند می برند. هم داخلش هم بیرونش  طبق نمونه هایی که اونجاست و خودت انتخاب می کنی. داخلش سفید گرانیتی.   ولی لایه بیرونی انتخابیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله میندازم بره ، البته من  که کلا تو خراب کردن و خش انداختن تو ظروف نچسب و تفلون  مهارت دارم 🤣🤣 بهترین برند هم بگیرم سر یه سال نشده خط و خش میفته میندازم میره ، میرم یکی دیگ‌ می‌خرم . حتی یه مولتی کوکر تفلون گرفتم به چه گرونی الان یکم یه قسمت قابلمش خش افتاده موندم چه کنم . و متاسفانه بجز نجسب تو هیچ چیز دیگ نمیتونم غذا درست کنم ،استیل که اصلا فقط میسوزونم 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا این کار رو با سلامتیتون نکنید حتی کارخانه تفلون اصل که توی یک کشور خارجیه فکر کنم انگلیس مقدار ...

نه عزیزم.   اشتباه نکن.  من خیلی راجع بهش،تحقیق کردم.  اون قدیم بود که پوست پوست می شد.  و وارد غذا می شد  سرطان‌زا بود.   الان از قبلش هم بهتر. هیچ خدشه ای بهش وارد نمی شه. که مضر باشه. می برن همون کارخانه هایی که این ظروف رو می سازند.  خودت یه نمونه امتحان کن. 

2731
نه عزیزم.   اشتباه نکن.  من خیلی راجع بهش،تحقیق کردم.  اون قدیم بود که پوست پوست می ش ...

والا من واسه مامانمو دادم قابلمه کج و کوله تحویل گرفتم

تازه سایزش هم کوچیک شده بود خیلی بد بود

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزیزم.   اشتباه نکن.  من خیلی راجع بهش،تحقیق کردم.  اون قدیم بود که پوست پوست می ش ...

نه عزیزم چه تحقیقی کردی من دارم میگم حتی کارخونه ای ایرانی نو نو هم نخر چون مقدار تفلون استانداردی داخلش نمیزنن شما میگی میبرن کارخونه تفلون نیزنن؟؟؟تازه مگه باید پوسته بشه که به غذا وارد بشه ؟؟؟ نه با دیدن حرارت مشخص مواد سرطانی ازاد میکنن حالا باز هر جور راحتید اما نظر من اینه سلامتیتونو فدای ارزونی نکنید تفلون خش افتاده رو بندازید بره 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2740
من استیل دارم اما خب بخوام نچسبه از نچسبا استفاده میکنم دیگه

خب اون خط افتاده رو بنداز بره یه گرانیتی خوب بخر 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
والا من واسه مامانمو دادم قابلمه کج و کوله تحویل گرفتم تازه سایزش هم کوچیک شده بود خیلی بد بود

پس همه جا یکی نیست.  جای معتبری نبوده. من طوری بود. که تمام ظروفمو دادم بازسازی. گفت چدن و روی و آلمینیوم و .....می شه. مال من چدن بود خیلی خراب شده بود

نه عزیزم چه تحقیقی کردی من دارم میگم حتی کارخونه ای ایرانی نو نو هم نخر چون مقدار تفلون استانداردی د ...

هر جور خود دانی. از ما گفتن بود.   من که چدنامو خیلی گرون گرفته بودم. مثلا خارجی بود. مارک دسینی. با چندبار استفاده خراب شد. دیگه استفاده نکردم گفتم. مضره.     دادم درست کردند. خیلی راضیم. خدا خیرشون بوده. یه خش هم برنداشته. داخلش،گرانيت سفید و لایه بیرونیش چکشیه. 

نه عزیزم چه تحقیقی کردی من دارم میگم حتی کارخونه ای ایرانی نو نو هم نخر چون مقدار تفلون استانداردی د ...

نه اینطوریم نیست

من خودم داخل چنتا کارخونه رفتم

یه لایه ی خیلی نازک تفلون روی قابلمه های رویی میزنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس همه جا یکی نیست.  جای معتبری نبوده. من طوری بود. که تمام ظروفمو دادم بازسازی. گفت چدن و روی ...

اره کلا درس عبرت شد سمت بازسازی نرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه اینطوریم نیست من خودم داخل چنتا کارخونه رفتم یه لایه ی خیلی نازک تفلون روی قابلمه های رویی میزن ...

مگه به نازکی و کلفتی لایه تفلونه باید مقدار کاملا مشخصی زده بشه که حتی خود خارحیا هم میگن از هر برندی نمیخرن چون مقدارش رعایت نمیشه من مستندشو دیدم 

2706