2737
2739

فقط خدا یادت باشه خدای من نبودی زنی که با خودکشی از پسر دو ساله اش بگذره  کارد به استخونش رسیده 

ی زندگی بهم بدهکاری خدا بدهکارمی 

کاش حال هممون خوب شه💔🥹

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از ته قلب و وجود م دعات میکنم چون نمیگم کامل ولی تاحدودی میدونم چقد سخته به اینجاها رسیدن و چه حس حال بد و اذیت کننده ایِ ،انشاالله حس روزای تلخ و سنگین برا هیچکی نباشه ،هیچکی حالش بد نباشه ،حداقل هر چی م باشه دل آدما آروم باشه ...💔

2731
اگر برم گردونن خونه پدرم یواشکی قرص میخورم  فعلا صبر کردن تا ببینم چ گوهی میخواد پیش بیاد لعنت ...

الهی عزیز دلم 💔

سعی کن تغییر بدی زندگیتو می دونم سخته ولی خودکشي نه بهش فکر نکن جان عزیزت

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
از ته قلب و وجود م دعات میکنم چون نمیگم کامل ولی تاحدودی میدونم چقد سخته به اینجاها رسیدن و چه حس حا ...

توان نفس کشیدن ندارم میفهمی چی میگم حالم با هیچی خوب نیس فقط دلم مرگ میخواد

این روزام میگذره

شاید به زور قراره خوشبخت شی

صبر کن 

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
2740
خکشبختی نمیخوام ب خدا من هیچی نمیخوام فقط ولم کنه 

دوس داری جدا شی یا بمونی؟

آخه گفتم برم خونه پدرم...

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care