2733
2734

اول بگم که من و دوستم جفتمون ۲۶ سالمونه (فکر نکنید دعوا بچگانس)

ده ساله با هم دوستیم ذاتش خوبه واقعا انسان خوبیه  ولی

از وقتی رفت سرکار رفتارش عوض شد 

سر چندتا موضوع بحث داشتیم 

دوباره عادی بودیم 

اما ی چیزی که منو اذیت میکنه اینه ک تو این ده سال من اکثر تایم خالیم با اون بود با اینکه دوستای دیگمم بودن دخترخاله دختر داییام تقریبا همه گله میکردن ک بیشتر با ما باش 

اما اون الان و به درامد رسیده ی جورایی دست و بالاش باز شده اون داره با دوستای جدیدش و دوستای قدیمی ک تازه پولشو داره که وقت بگذرونه  بیرون اینا میره 

ما تقریبا هر روز حال همو میپرسیدیم 

الان رسیده به ده روز ی بار ! 

بهم زنگ زد که بریم تئاتر گفتم نمیام تئاتر رو حوصله ندارم ولی میخوای بیا بریم بیرون دور بزنیم 

بعد زنگ زد به دوست دیگه اش با اون رفت تئاتر!

خب من حق دارم به این فکر کنم فقط دنبال یکیه ک باهاش ب هدفش برسه دیگه وگرنه موضوع دیدن من باشه میومد منو میدید

از ی طرف دلم میسوزه براش چون خیلی وضع مالیش قبل سرکار رفتن جالب نبود میگم خب الان ک به پول رسیده خوبه که تفریح کنه 

از طرف میگم ادمارو اینجوری موقع ها باید بشناسی 

نمیدونم چیکار کنم 

به نظرتون من زودرنج شدم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم اون عوض شده کم کم میفهمی نباید رو هیچکس حساب کنی و وابسته بشی و صد خودتو براش بزاری

خیلی سخته 

برام مثل خواهر بود 

واقعا من صد بودم براش اونم صد بود اون موقع ها 

به نظرتون کلا جداش کنم از زندگیم یا همینجوری دوست معمولی بمونیم؟

2728
عزیزم متاسفانه گذر زمان همینه با عوض شدن شرایط زندگی خیلی چیزا تو رابطه ها عوض میشه

خب به نظرتون اینو به عنوان این درنظر بگیرم ک دیگه بزرگ شدیم بپذیرم که اون نمیتونه همیشه با من باشه و براش ی دوست خوب بمونم؟ 

یا به عنوان این در نظر بگیرم که پول اون ادمو تغییر داد ؟!

منم یه دوست داشتم که توی خوابمم نمیدیدم عوض بشه فکرشم نمیکردم یه روز از هم جدا بشیم ولی شدیم 

به نظرم اگر کامل کات کنی بهتره چون اونجوری با هر رفتارش اعصابت خورد میشه

به قصد پرواز تجربه کردم سقوط را
خب به نظرتون اینو به عنوان این درنظر بگیرم ک دیگه بزرگ شدیم بپذیرم که اون نمیتونه همیشه با من باشه و ...

پول عوضش کرده در واقع به پول رسیدن باعث شده خود واقعیشو نشون بده 

به قصد پرواز تجربه کردم سقوط را
منم یه دوست داشتم که توی خوابمم نمیدیدم عوض بشه فکرشم نمیکردم یه روز از هم جدا بشیم ولی شدیم  ...

هر بار ک میبینمش قشنگ احساساتم جریحه دار میشه ولی خیلی سخته برام 

به نظرتون عوض شده!؟ چون واقعا تایم نداره از ۸ صبح تا ۸ شب سرکاره همش 

2738

خب چرا قبلا انقدر براش وقت میزاشتی زیاده روی کردی برای همین الان خیلی ناراحت میشی البته به نظر میرسه دوستت جو گیر شده  یه بار بشین باش حرف بزن ببین منظورش از این کارا چیه بش حرف دلتو بزن خیلی راحت

خب چرا قبلا انقدر براش وقت میزاشتی زیاده روی کردی برای همین الان خیلی ناراحت میشی البته به نظر میرسه ...

خب قبلا وقت جفتمون ازاد تر بود  البته ی حادثه ایم براش رخ داد بینش شکست خیلی حال روحیش بد بود من فکر میکردم به عنوان رفیقش باید کنارش باشم 

باهاش حرف زدم شش ماه پیش گفت نه و ادم ی دوستی ده ساله رو ک نمیتونه دوباره بسازه 

دوباره قبل عید هم بهش گفتم روت حساس شدم احساس میکنم برات مهم نیستم یکم بیشتر حواست به من باشه 

یکم حواسش جمع تر بود 

الان دوباره سه هفته ای میشه دوباره عین خیالش نیست 

من دیگه بهش پیام نمیدم خودش پیام داد ک بیخبرم ازت چند وقته چ خبرا چیکارا میکنی و ... 

خب قبلا وقت جفتمون ازاد تر بود  البته ی حادثه ایم براش رخ داد بینش شکست خیلی حال روحیش بد بود م ...

همینکه سرکار میره مشغوله  چون تو وقت آزاد داری بیشتر داری اذیت میشی   اینم هست عزیزم

خب به نظرتون اینو به عنوان این درنظر بگیرم ک دیگه بزرگ شدیم بپذیرم که اون نمیتونه همیشه با من باشه و ...

براش یه دوست خوب بمون

چون شاغل شده و اغلب ذهنیت ما اینه که آدما را پول بی وفا میکنه،شما رو رفتارش حساس شدی

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
خب قبلا وقت جفتمون ازاد تر بود  البته ی حادثه ایم براش رخ داد بینش شکست خیلی حال روحیش بد بود م ...

با گذر زمان خیلی چیزا عوض میشه 

شاید الان فرکانس هم جهت ندارید 

سعی کن خودتو مشغول کنی و فراموشش کنی 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
2706