2737
2734
عنوان

خاهشا کمک کنیددد

99 بازدید | 9 پست

عزیزای دل من هدفم معلمی و متولد ۸۱ ولی وای کنکور اردیبهشت شرایط جور نشد بخونم اصلا نشد

از الان شروع کردم برا تیر میخونم و رشته علوم تربیتی مد نظرم ک توی خوارزمی بخونم کلا ۵ دقیقه با خونمون فاصله داره

بنظرتون پشت کنکور بمونم؟یا همین رشته خوبه

عزیزم شرایط کنکور به شدت سخت شده 

منم قصد داشتم که برای کنکور بخونم اما متوجه شدم 

که هم سال یازدهم نهایی شده هم دوازدهم 

من به شخصه سال آخرم فقط دوازدهمم نهایی بود 

و الان باااااید یازدهم هم نهایی کنم و امتحان بدم دوازدهم رو هم حتما باید ترمیم معدل کنی 

و از طرفی مطالب کتاب کلی تغییر کرده 

و من منصرف شدممممم 😭 

مگر اینکه لیسانس که گرفتم آزمون استخدامی دبیری بدم و فعلا هم دانشجو ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر به تربیت بدنی علاقه دارید کنکور معلمی این رشته ثبت نامش از سوم شروع شده نمیدونم تا کی وقت داره

ثبت نام میکنی و میری آزمون علمی میگیرن بعد میری دانشگاه فرهنگیان تحصیل

منم دانشجوی خوارزمیم پس فردا کنکورم دارم دعاکنید♥️✨️

2731
اگر به تربیت بدنی علاقه دارید کنکور معلمی این رشته ثبت نامش از سوم شروع شده نمیدونم تا کی وقت داره ...

واقعا؟تا کی ادامه داره؟خب اون رشته هم کنکور میخاد دیگه 

واقعااا دانشجوی خوارزمی هستیی؟؟چرا کنکور میدی خوارزمی خیلی خوبه 

واقعا؟تا کی ادامه داره؟خب اون رشته هم کنکور میخاد دیگه  واقعااا دانشجوی خوارزمی هستیی؟؟چرا کنک ...

نه کنکور فکرنکنم بخواد نمیدونم دقیق یه چیزایی ازش خوندم....بله خوارزمی 

ترم آخرم اما کنکورم ثبت نام کردم هدفم کنکور فرهنگیانه  تا آزمون اسنخدامی

نه کنکور فکرنکنم بخواد نمیدونم دقیق یه چیزایی ازش خوندم....بله خوارزمی  ترم آخرم اما کنکورم ثب ...

واقعاا؟نمیدونسم بخدا 

عزیزم ترم اخری حیف نیستت؟؟دوباره بخابی بری ۴ سال دانشگا بنظرم امسال بخونی سال بعد آزمون قبول میشی 

ولی باشه اگ دوست داری امیدوارم قبول شی عزیزم

ولی خیلی حیفه ترم اخرته

واقعاا؟نمیدونسم بخدا  عزیزم ترم اخری حیف نیستت؟؟دوباره بخابی بری ۴ سال دانشگا بنظرم امسال بخون ...

درسته حیفه.ولی به نظرم هرفرصتی پیش میاد آدم باید استفاده کنه شماهم اینکه باید یازدهمو دوازدهمو دوبازه امتحان نهایی بدی نباید باعث این شه که شما دست از تلاش بکشید...آزمون استخدامیم سال بعد پذیرشش شاید زیاد باشه ازاون به بعد دیگه همین آزمون اختصاصی بیشتر میشه و قبولی تو استخدامی بسیارسخت هرچندالانم سخته...به هرحال انشالله هرچی خیره برای شما ومن پیش بیاد♥️موفق باشی عزیزم

2740
درسته حیفه.ولی به نظرم هرفرصتی پیش میاد آدم باید استفاده کنه شماهم اینکه باید یازدهمو دوازدهمو دوباز ...

اایشالا قبولی عزیزم 

اینو معلوم نیست شاید ازمون استخدامی بیشتر شد عزیزم 

ولی من امسال دوازدهم ترمیم میزنم و بعد میرم خوارزمی