2733
2734

کلا زندگی همراه درد و رنج هست  ، اگه بدونید بالمر طولانی تر کامل تر می شید ، بیشتر فرصت عبادت و رشد پیدا می کنید ولی در کنارش این عمر طولانی باعث می شه مرگ و درد خیلی از عزیزانتون ببینید و رنج زیاد متحمل بشید،  انتخابش می کردید؟

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

چه سوال خوبی بله فک کنم افراد باتقوا بگن بله البته اگر خدا وامام زمان اینطور باشه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
تو پیری که حوصله واسه عبادت نمیمونه.هر چی میخای توشه کنی باید تو جوونی بدست بیاری

اتفاقا عبادتی که پشتش کلی علم و بینش و پختگی باشه خیلی خوبه! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
چه سوال خوبی بله فک کنم افراد باتقوا بگن بله البته اگر خدا وامام زمان اینطور باشه

افراد بلند همت می گن بله 

چون تو دین و فرهنگ ما ، خدا عمرت بده ، یه دعای خیر هست!  ولی چرا ما باید از خدا بخواهیم یه انسان عمر بیشتری داشته باشه وقتی کنارش قراره درد بیشتری حس کنه؟  چون ارزشش داده چون در کنارش رشد و تکامل و پختگی هست!  چون اگه خوب زندگی کنه درجاتش بالاتر می ره! 

اتفاقا عبادتی که پشتش کلی علم و بینش و پختگی باشه خیلی خوبه! 

میخای عبادت کنی ولی حالی برات نمیمونه .حواس پرتی میگیری و نمیدونی چند رکعت نماز خوندی.حتی حال نشستن برات نمیمونه چه برسه به نماز نشسته.بهار عبادت جوونیه.پیری زمان اینه که  آدمیزاد مال و اموالشو انفاق کنه و تا خود گور حرص پولو نزنه

میخای عبادت کنی ولی حالی برات نمیمونه .حواس پرتی میگیری و نمیدونی چند رکعت نماز خوندی.حتی حال نشستن ...

خوب پس افرادی مثل آیت الله بهجت چطوری تا سن پیری انقدر زیبا عبادت می کردند؟!  

حرفت قبول دارم ولی واقعا دلم می خواد تو پیری این مدلی باشم!  وگرنه اون پیری که شما توصیف کردید واقعا فایده نداره! 

2706