2733
2739
عنوان

بای بای ما رفتیم 😎😂👊🏻

201 بازدید | 23 پست

سلام  بماند یادگاری امروز ۴اردبهشت. به خواهر دوازدهمیم گفتم 

به دروغ بهش گفتم می خوام  دوباره کنکور بدم و ثبت نام کردم برای تیر که  برم دندون اگه رتبه من بهتر شد باید برام هدیه بخری اگه تو بهتر شدی من میخرم هدیه  گرونم

قراره از فردا باهاش بخونم رقابتی قراره به اصطلاح از مشاورش جلو بزنه چون (عاشقش بود )  که کم نیاره ببینیم چیکار می‌کنه 😂❤️

خدایا خودت کمک کن دعا کنین خواهرم قبول شه کل شهر شیرینی میدم 😍

دعاکنید بچه هاا

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

انشالله قبول میشه

دعا کنید منم شریف قبول شم هر چند الان تازه دهمم اما میخوام از همین امسال شروع کنم نذارم سال دوازدهم

تو که امروز نگاهت به نگاهی نگران است                                          باش فردا،  که دلت با دگران است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این سوال فقط از سر کنجکاوی هستش امضاتون رو بخاطر قانون جذب گذاشتید؟ 

نه 😂من دانشجوام الکی به خواهرم گفتم پیشمونم می خوام کنکور بدم برم دندون  بیا رقابتی بخونیم که اون درس بخونه 

اگر می خواستم تغیر رشته بدم که با کارنامه سبز میشد ولی کلا فقط جهت خوندن اون این کارو میکنم که پشت کنکوری نشه

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
نه 😂من دانشجوام الکی به خواهرم گفتم پیشمونم می خوام کنکور بدم برم دندون  بیا رقابتی بخونیم که ...

آهان متوجه شدم کار خوبی میکنید

از اونجایی که خواهر ها هووی هم دیگه ان وقتی شما رقیبش باشید قطعا قبول میشه😂

رشته شون چیه؟ 

تو که امروز نگاهت به نگاهی نگران است                                          باش فردا،  که دلت با دگران است

عزیزم شما تو یه تاپیکت میگی یازدهمی هستی(تو تاپیکای اولت)

تو یه تاپیک دیگه میگی مادر بچه ای هستی که یازدهمه

یه بار میگی خواهرم کنکور داره

امسالم قطعا کنکور خودته موفق باشی🙃

🦦
2740
آهان متوجه شدم کار خوبی میکنید از اونجایی که خواهر ها هووی هم دیگه ان وقتی شما رقیبش باشید قطعا قبو ...

پزشکی 

عزیزم شما تو یه تاپیکت میگی یازدهمی هستی(تو تاپیکای اولت) تو یه تاپیک دیگه میگی مادر بچه ای هستی که ...

میشه تایپک یازدهمیم رو لینکش بزاری  

میشه تایپک یازدهمیم رو لینکش بزاری  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9295045/%d8%b4%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%b2%db%8c%d8%a7-%d8%af%d8%a8%db%8c%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%ba%db%8c%d8%b1-%d8%a7%d9%86%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%b9%db%8c-%d8%ae%d9%88%d8%a8-%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%da%a9%d9%86%db%8c%d8%af-%d9%84%d8%b7%d9%81%d8%a7

و

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10438928/%db%8c%d8%a7%d8%b2%d8%af%d9%87%d9%85%db%8c%d8%a7-%d8%a8%db%8c%d8%a7%db%8c%d8%af

🦦
عزیزم شما تو یه تاپیکت میگی یازدهمی هستی(تو تاپیکای اولت) تو یه تاپیک دیگه میگی مادر بچه ای هستی که ...

صد بار این موضوع توضیح دادم اینکه قابل درک نیست مهم نیست نه من زندگیم عوض میشه نه شما ولی موفق باشین و خوشبخت 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9295045/%d8%b4%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%b2%db%8c%d8%a7-%d8%af% ...

مرسی لطف کردی ❤️

۱۴۰۱ هست 

2706