2733
2734
عنوان

به نیت شما دوست عزیز آیت الکرسی با ناس و فلق میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 150 بازدید | 45 پست
الهی به عالیترین نحو حاجت روا شین لطفاً برای امضام‌ و سلامتی مادرم دعا کنید ممنونم 

خوندم عزیزم حاجت روا بشین❤

من به خداوند ایمان دارم که روز های خوبی پیش رو دارم ❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی میشه به نیت اینکه هرچه زودتربخت خوبی نصیبم بشه وخوشبخت بشم برام بخونی منم برات ۱۴تاصلوات میفرس ...

خوندم عزیزم خدا بهترین بخت رو نصیبت کنه❤

2731
لطفاً برای دوستان خوبم  @اعتصامی     @درمسیرخدا     @مائده6525221 ...

خیلی ممنونم مهربونم حاجت روا بشی 

استارتر عزیز التماس دعا دارم برای سلامتی وتعجیل در ظهور امام زمان و سلامتی وآرامش خودم وعزیزانم ممنونم 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

بی اندازه ممنونم حنای_ من جان💙🌷الهی خیر ببینید، برای امضاتون صلوات میفرستم و دعای فرج میخونم. 

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌸

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌿

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌸

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

سارای عزیز، خدا عمرتون بده الهی خوشبخت و عاقبت بخیر بشید. هرحاجتی دارید برآورده بخیر بشه💖💚

منم ناس و فلق و آیت الکرسی براتون خوندم 💙

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌸

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2740

۱۰تا صلوات میفرستم دعاکن برای کار  خودم و همسرم و انشالله رزق وروزی بی حد و حصر از جانب خدا 

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت
لطفاً برای دوستان خوبم  @شیرینخانووم     @دختری_که_جک_ولش_کرد     @ ...

سلام .خدا خیرت بده عزیزم ..اسی عزیز برای یک خانمی که نابینا شده ویک خانمی که سرطان داره عزیزم بخون .الهی که حاجت روا بشی 

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
لطفاً برای دوستان خوبم  @شیرینخانووم     @دختری_که_جک_ولش_کرد     @ ...

سلام عزیزدلم

خیلی ممنونم که به یادم هستی که مهربونم

الهی حاجت روا باشی گلم

به نیت حاجات شما صلوات میفرستم❤️

اجرتون با امام زمان (عج)

❤️🤍PEGAH🤍❤️

عزیزم ب نیت شما و دوستانتون جدا جدا خوندم انشاالله ک قبول حق باششه❤

2706