2737
2739

خیلی تنهام 

احساس تنهایی داره خفم میکنه

چند روز پیش حال داداشم خیلی بد بود بیمارستان بستری بود تو ای سی یو بود خودش منو مجبور کرد و برد که با پسرعموهاش و خانوماشون بره شب نشینی 

حالا عصری خودش گفت میام قرار شد نیم ساعت بیست دقیقه بریم و برگردیم 

شب ک شد گفت حالم خوب نیست نمیام تا پنج دقیقه قبلش داشت قیلیون میکشید 

بی عرضه صبح هم داره میره سر کار و تا یه هفته نمیاد 

اینقد گریه کردم گفتم هیچوقت همراهم نیستی اینقد همه ازم پرسیدن شوهرت کجاست دیگه بدم میاد از این کلمه و بدم میاد برم جایی که اینو ازم بپرسه وقتی که سرکاری که تنها میرم وقتیم خونه ای باید تنها برم بگم چی گفت بازم بگو سره کاره گفتم سره کار نیستی که خونه ای هرکاری کردم هرچقد گریه کردم راضی نشد 

بعد نیم ساعت گفت بریم ساندویچ بخریم گفتم نه خودت تنها برو مگه من همه جا تنها نمیرم تو هم تنها برو عین خیالش نبود فقط گفت یعنی چی 

بعد چند دقیقه با بیحالی و حالتی که از نمیام هم بدتر باشه گفت باش میریم و دیگه هم هیچی نگفت 

مامانم اینا و بابام اینا هم زنگ میزدن مگه نیومدی دیگع مجبور شدم بگم عنتر مسموم شده البته الکی به خودمم میگفت مسمومم نمیام ولی دروغ میگفت داشت قیلیون میکشید 

ساعت ۱۱ گفت اگه میخوای تا تورو بذارم اونجا گفتم نه من تنها نمیرم ک همه ازم بپرسم تو کجایی گفت خو ببین اینجور مهم تر میشی 

خاک بر سر بی فرهنگش کنم دیگه هیچی بهش نگفتم نشست قیلیون کشیدن دوباره 

بعدشم رفت وسایلشو جمع کنه ک صبح بره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی بگم والا انشالله خدا ب دلت ارامش بده♥️🌹

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️

هی خواهر از قدیم گفتن پشیونی من و کجا می‌شونی 

شوهرم حاضر من زیر خاک برم خانواده اش سرما هم نخورن

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 

شوهر منم همین جوره اینقدر دلم برا اینجور ادما میسوزه اینا درونگرا هستن جمع و شلوغی عذابشون میده به خدا دست خودشون نیست خانواده هاشونم عذاب میدن

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2738
مامانم اینا و بابام اینا هم زنگ میزدن مگه نیومدی دیگع مجبور شدم بگم عنتر مسموم شده البته الکی به خود ...

ینی چی مهمتر میشی

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️

یادش بخیرزن عموی شوهرم بهم میگفت سرهیچ ادم دیگه ای زندگیتونوتلخ نکنید.دوره زمونه برادر،برادرشو نمیشناسه چه برسه فامیل درجه ۲.من باشم فقط عروسی میرم خوش میگذرونم هرکه پرسیدشوهرت کو میگم سرکاره مگه میخوان خرجتوبدن که برات مهم باشه

توام نروخونه ی فامیلاش تا آدم بشه

همیشه که میرفت سرکار براش صبحانه و لقمه و خوراکی میذاشتم برا بین راه بخوره 

حالا خودش میدونه که نون نداریم ولی دیگه منم هیچی براش نذاشتم اومدم تو تخت ک بخوابم اونم تو اون اتاق داره وسیله هاشو جمع میکنه 

نمیدونم بگیرم بخوابم یا براش چیزی بذارم 

میدونم چقدر سخته چقدر عصبانی چقدر احساس بی پشت وپناهی میکنی ولی زیاد دربارش فکرنکن این روزام میگذره اونم آدم میشه اصلا مشکلات اونقدر میشه با اومدن بچه که به اینچیزا فکرنمیکنی

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم
شوهر منم همین جوره اینقدر دلم برا اینجور ادما میسوزه اینا درونگرا هستن جمع و شلوغی عذابشون میده به خ ...

اخه میگ چندوقت قبل منو مجبور کرده بریم شب نشینی اقوام خودش اونم باوجود حال بده داداشش

همیشه که میرفت سرکار براش صبحانه و لقمه و خوراکی میذاشتم برا بین راه بخوره  حالا خودش میدونه ک ...

یچیزبذارخودش برداره،بی محلی کن بهش بذارخودشودرست کنه

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
شوهر منم همین جوره اینقدر دلم برا اینجور ادما میسوزه اینا درونگرا هستن جمع و شلوغی عذابشون میده به خ ...

چرا خوب نخوندی گلم زیادم درونگرا نیست فک و فامیل خودشون شب نشینی میره😑

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2706