2733
2734

من تازه جدا شدم 

البته حدود دوسال بود ک با همسرم جدا زندگی میکردیم و طلاق عاطفی داشتیم ولی حدودا ۶ ماه میشه جدا شدیم 

حالا رابطم با این آقای مجرد :

من برای کار ب محل کار این آقا رفتم 

از اون موقع رابطه مون شروع شد..

خیلی گیر بود فرصت بدم بهش ک باهم اشنا بشیم اما من بخاطر اتفاقاتی ک پشت سر گذاشتم ب هیچ مردی نمیتونستم اعتماد کنم...

تا اینکه بعد یک ماه خواهش و تمنا هر ساعت و هر روزش مخمو زد...تحصیل کرده و پخته بود 

من از اولش ب این چشم نگاش میکردم ک بخاطر مسائل جنسی اومده سراغم باهاش برخورد مناسبی نداشتم..

چند باریم حرفشو پیش کشید ک بهش گفتم من دختری نیستم که خودمو ارزون بفروشم ایشونم میگف نه من بعد ازدواج منظورمه و...

خلاصه کم کم ک گذشت حس وابستگیم بهش بیشتر شد

بعد سه ماه

تا اینکه حس کردم داره ازم دوری میکنه دیگه زنگ نمیزد پیام دیر به دیر میداد منم ک میدادم با احترام و مهربانی جواب میداد اما کوتاه

منم متوجه شدم ک یجوریایی مزاحمم دیگه پیام یا زنگ نزدم بهش

حالا بنظرتون پیام بدم بهش تکلیفمو مشخص کنم یا نه؟ 

اخه اینطوری همش حس میکنم رابطمون تموم نشده

گاهی تو اینستا برام پست میفرسته

من خیلی بهش گیر میدادم ک شما بخاطر مسائل جنسی و... اومدی سراغ من ک فکر میکنم اشتباه کردم 

ایشونم هر دفعه میگفت من برای ازدواج هیچ وقت دنبال دختر افتاب مهتاب ندیده نیستم 

🔴

آقایون محترم لطفا لطفا تا وقتی مطمئن نیستید که تو رابطه موندگارید یا نه وارد زندگی کسی نشید تنهایی شو بهم نزنید و از اینی که هست تنها ترش نکنید ❤️‍🩹

من آرزوهام حبسِ اَبد خورد...💔

عزیزم شاید به خاطر اینکه دست رد به سینه اش زدی به خاطر رابطه دیده نمیتونه ادامه بده 

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞خوشبخت کسی است که شکوه رفتارش آفریننده لبخند زندگی در چهره دیگران باشد🤞صداقت در مقابل سیاست دیگران سادگی است و سیاست در مقابل صداقت دیگران خیانت.🤞زندگی حکایتی است که هم می‌تواند توسط یک ابله روایت شود، هم توسط یک پارسا.🤞اگر حق با شماست، خشمگین شدن نیازی نیستو اگر حق با شما نیست، هیـچ حقی برای عصبانی بودن ندارید 🤞گاه در زندگی، موقعیت هایی پیش میآید که انسانباید تاوان دعاهای مستجاب شده خود را بپــردازد🤞درصد کمی از انسانها نود سال زندگی می کنندمابقی یک سال را نود بار تکرار می کنند.…🤞هیچ انتظاری از کسی ندارم!و این نشان دهنده ی قدرت من نیست !مسئله، خستگی از اعتمادهای شکسته است🤞بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم خودتون رو درگیر این رفتارها نکنید 

قصدش جدی بود باید بیاد خواستگاری 

این رفتار ها که هدف پست اونها نامعلوم هست  فقط فرد مقابل رو وابسته می‌کنه و تمرکز و انرژی اونو از زندگیش  میگیره 

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

تکلیف رابطتون مشخصه

این آقا میلی به ادامه نداره که اگه داشت الان وضعیت جور دیگه ای بود

ادامه نده که به بهانه دوست داشتن ازت سوءاستفاده شه به هر نحوی

از همه جا بلاکش کن و رابطتو قطع کن تمام

2740

تکلیفت مشخص شده دیگه علنی بهت بگه نمیخواد با کسی که براش نفع نداره باشه؟؟

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

تا وقتی نیومده خواستگاریت اصلا اعتماد نکن

حسم میگه میخواسته سوء استفاده کنه دیده نمیتونه داره ازت دور میشه

اصلا و ابدا پیگیرش نباش

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

شما پیام نده بهش

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
2706