2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آقایون اینجا را ملاک قرار نده اسی

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
2728
کلا وقتی یه مرد تو رابطه باشه و اون خانم دوس داشته باشه چه رفتاری داره اینو میخام بدونم

نمیدونم ولی فکر کنم رفتار حمایتگرانه داره. بهش توجه نشون میده. نگاهش میکنه... اینا 

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
2740
نمیدونم ولی فکر کنم رفتار حمایتگرانه داره. بهش توجه نشون میده. نگاهش میکنه... اینا 

مثلا من میخاستم برم دکتر پارتنرم خودش میرسوند که من تنها نباشم

یا اینکه هر وقت از دست ناراحت میشد خیلی معذرت خواهی میکرد 

شماره برادر یکی ار دوستام که از من کوچکتره تو گوشیم بود زنگ زد گفت برای چی تو گوشیته در صورتی از من ...

حس خوبی نمیگیرن در کل با برادرای دوستت قطع رابطه کن

اقا هستم                اقا هستم                 اقا هستم
2706