2737
2739

در حدی بگم پولداره ک باباش ماهی ی میلیارد شایدم بیشتر در میاره ولی بابای من نهایت ۱۵ میگیره 

ولی تا حالا ی خاستگار خوبم براش نرفته چن تاییم ک برا من اومدن بهشون جواب منفی دادم برا اون رفتن

حتی مامانش دوبار اونو ب خاستگارای من پیشنهاد داده اونا قبول نکردن گفتن نمیخایم😐چطور روش شده واقعا من اینو از خاله های دیگم شنیدم

فک کنم ب خاطر دوسپسر بازیشه چون شهر کوچیکیم این از بس با پسرای مختلف دوست شده اسمش بد در رفته با دو تا پسر پولدار دوست شده بود ولی اونام ولش کردن یکیشون رف یکی دیگرو گرفت در عین ناباوری😐چون دختر خالم پزشو میداد ک بعد عید میخایم عقد کنیم

بعددد

با افتخار آرمی هستم 💜تاپیک راجب کیپاپ دیدین ممنون میشم تگم کنید 🙏

خب من‌موندم این ادم شوهر برا چیشه؟

بشینه کیف و حالشو کنه بابا حوصله شوهر داره اونم

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چاه مکن بهر کسی

اونم خدایی داره تو هم همینطور

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
2740

من برعکس اونم خیلی محافظه کارم خاله دیگم اونروز تعریف میکرد تو انقد مامانت نبوده و شهر دیگه بوده تنها بودی یکی نتونسته بهت بگه گوشه چادرت کجه😃ب پاکیم  افتخار کردم واسه اولین بار قبلش حسودی میکردم چرا من مث دختر خالم دوسپسر بازی نکردم و لذت نبردن

امشب داداشم همین رو میگفت که پسرا دنبال دختر ساده و مودب و متین که اهل هیچ کاری باشه رو انتخاب می‌کنن

اگه تو دنیا همه رو داشته باشی ولی خدا رو نداشته باشی فاجعه است از اون بدتر که اگه هیشکی نداشته باشی، خدارو هم نداشته باشی دیگه اسمی نمیشه روش گذاشت ته ته ته خطی، تو یه بن بست تاریک تاریکی منم الان همین حسی رو دارم، احساس میکنم به ته ته دنیا رسیدم کسی نیست به دادم برسه 😔😔

بعد خیلی عجیبه مگه میشه ادم انقد باباش ثروتمند باشه و با ثروتمندا نشست برخاست کنه خاستگار پولدار نیاد اخه

2706