2737
2734

خلاصش اینه 

دوستام زنگ زده بودن امتحانش کنن اینم حرف زده باهاشون الکی دست انداختن همو

اون تایم هم بهم پیام داد ولی نگفت چخبر شده.

بعد خودش برنگشته ب اینا زنگ بزنه

اینا بهش زنگ زده بودن و حرف زون چرت پرت

بعد دو سه روز ک گفتم چخبر و اینا خودش گفت😑

گفت از این کارا نکن حرف میزنم باهاشون 😐

خیلی بدش میاد امتحانش میگنم لج میکنه انگار.

نمیدونم دیگه

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عع پ مشکلت حل شد خوبه دیگه اینکار رو انجام نده دختر خوب

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2740
شما چرااا شماره نامزدتو دادی ب دوستات؟؟؟؟؟ پس هرچی سرت اومد یوقت ناله نکنی 

عزیرم دوستم نمیدونس ک عشق منخ

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

از کجا فهمید امتحانیه؟

دخترا بهش گفتن؟

اینجوری که قبول نیس، شاید چون فهمیده اومده گفته، نمیفهمید شاید هم حرف میزد هم نمیگفت

بعلاوه حرف زدن به تنهایی مشکل نیست، باید دید در مورد چیا حرف زده و چیا گفته و ....

در کل امتحان کردن اینجوری چندان چیزی رو نشون نمیده، دوره نامزدی و رفت و آمدها خودش هزاران هزار امتحانه

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....
از کجا فهمید امتحانیه؟ دخترا بهش گفتن؟ اینجوری که قبول نیس، شاید چون فهمیده اومده گفته، نمیفهمید ش ...

من سالهاست باهاشم چیز مشکوک ازش ندیدم

دخترا هم گفتن بیا حرف بزنیم اونم گفته میترسم وابسته بشم و از این چرت و پرتا گفته بهشون بعد ب اینا گفته میخوام زن بگیرم اینام بهشون برخورده چرا بین دختر و زن فرق میزاری

خلاصه حال نکردن باهاش دخترا قطع کدون 

اینم دیگه نزنگیده

اینکار عاقبت خوبی نداره ها نکن اینکارو ،حرمت بینتون از بین می‌ره 

میدونم

ولی اونم نباید باهاشون حرف میزد 

2706