2737
2734
عنوان

خانما همسرم ازم سرتره و واقعا اذیت میشم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 4961 بازدید | 173 پست
رسیدگی کن ب پوستت ب موهات رسیدگی کن  دماغتم عمل کن ورزش کن و یک هیکل ایده آل بساز  دند ...

دندون و موهام خوبه شکر خدا . همسرم گفت همون لحظه اول که منو دیده عاشق چشمام شده بود برای همین بینی مو نادیده گرفته . ولی بعد ازدواج تازه به چشمش اومده 😂😂

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
اینجوری فکر نکن متاسفانه دهن مردم همیشه بازه یکی از فامیلای ماهم از خانمش خوشگل تره 

خب چه رفتاری داره همسرش؟ به روش آورده کسی ؟ خود خانمه چجوریه مشکلی نداره؟

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از شوهرم قشنگترم ولی خیلی بهم بی حس و بی تفاوته این شده عذاب برام😞😞

جدی ؟؟ 🙁🙁🙁🙁 حالا من گفتم اگه خوشگل تر بودم شوهرم خیلی بیشتر توجه میکرد بهم 😅😅

دماغتو عمل کن تیپای خفن بزن جوری که همسرت بگه زنم از من سرتره البته مطمعنا سرتر هستی فقط اعتماد به ...

تیپ خفن چجوریه؟😂 تر و تمیز میگردم همیشه 😅

2728

عیب نداره اینا به مرور حل میشه عزیزم دلتون خوش باشه

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
2740
واسه مژه هات روغن کندش سریتا بزن واسه لک جای جوشات برو لیزر کن واسه بینیت انزیم بزن یا عمل کن

انزیم چی بزنم ؟

خیلی خوبه که . زن خوشگل تر باشه شوهرش میفته دنبالش همسر من یکم مغروره

نه اصلا خوب نیست

چون مردم ظاهر بینن و ادمو نسبت ب طرف سرد میکنن

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
مرد دماغ قوسی که قشنگ نیست مرد باید دماغ داشته باشه قد بیرانوند خیالت راحت خودت قشنگتری

منم خودم از مرد دماغ قوس دار و کوچیک نمیاد 

حالا دماغ ایزل و بازیگرای ترکی خیلی قشنگن بزرگ و فرم دار و طبیعی

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc
اعتماد به نفستو قوی کن چرا رو خودت عیب میذاری شاید همینجوری نگاه میکنن حساس شدی بله دیدم اتفاقا خا ...

چقدر خوبن بعضی خانوما 😅😂 سعیمو میکنم از این به بعد 🥰

2706