2737
2739
عنوان

چیشد؟😐😅+عکس بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 1368 بازدید | 83 پست
۲ تا هاله یعنی مثبت ولی احتمال خطام هست. چند روز صبر کن پریود نشدی ۲ باره بی بی چک بزن

باشه عشگم 💕🫰🏻🫀 از دیشب سینه درد دارم امروز بدتر شدم نمیدونم چمه

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake در انتظار فرشته کوچولوی دوم خانوادمون✨ ۴ ماه انتظار...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آها  اره برو آزمایش خیالت راحت شه دقیقتره

فدات گلم💕🍭 از دیروز سینه درد دارم امروز بدتر شدم با کمردرد و بیحالی

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake در انتظار فرشته کوچولوی دوم خانوادمون✨ ۴ ماه انتظار...
باشه عشگم 💕🫰🏻🫀 از دیشب سینه درد دارم امروز بدتر شدم نمیدونم چمه

انشالله هرچی خیره گلی😊

سلام دوست جوونیا من پَری ام🧜‍♀️  پری که دوست داشت دریایی باشه ولی زمینی شد😋 حالا تعریف از خود نباشه ها🤪 ولی آقایی مون( دَلی قیز) خطابم میکنه 😉😅😂 راستیییییییییی یادم رفت بگم من یک عدد مامان پری ام هستم که هنوز تو دوران طفولیتش سیر میکنه😉😎 اگه تو تاپیکی باهات شوخی کردم به دل نگیر فقط یه لبخند بزن و رد شو دنیا ارزششو نداره دوست خوبم😊در آخر ممنون میشم برای عاقبت بخیری جوجه رنگیام و رسیدن به آرزوهام یه صلوات مهمونم کنی🙂
2728
انشالله هرچی خیره گلی😊

♥️فدات آجی ، هرچی خواست خودشه ولی من گوه خوردم دا.....دم😂😂😂😂

♥️فدات آجی ، هرچی خواست خودشه ولی من گوه خوردم دا.....دم😂😂😂😂

😅😂😁

سلام دوست جوونیا من پَری ام🧜‍♀️  پری که دوست داشت دریایی باشه ولی زمینی شد😋 حالا تعریف از خود نباشه ها🤪 ولی آقایی مون( دَلی قیز) خطابم میکنه 😉😅😂 راستیییییییییی یادم رفت بگم من یک عدد مامان پری ام هستم که هنوز تو دوران طفولیتش سیر میکنه😉😎 اگه تو تاپیکی باهات شوخی کردم به دل نگیر فقط یه لبخند بزن و رد شو دنیا ارزششو نداره دوست خوبم😊در آخر ممنون میشم برای عاقبت بخیری جوجه رنگیام و رسیدن به آرزوهام یه صلوات مهمونم کنی🙂
😅😂😁

بیا تاپیک اخرم

2738
هروقت خطش سفید شد منفی

مرسی ازت گلی💕✨تاپیک آخر رو جواب بده لطفا