2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما دیفن باخیا داشتیم چندین سال پیش عقد خواهرم بود بچه یکی از فامیلا برگشو‌کنده بود کامل خورده بود اونموقع اطلاع نداشتیم که سمیه حرص خراب شدن گل رو میخوردیم ولی شکر خداچیزش نشد مامانش خیلی بیخیال یود😐🙄😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2728

پتوس سمی نیست 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2740

من پسرم سه سالشه و  چندتا گل داریم و پتوس هم داریم ولی هم دست پسرم بهش نمیرسه و هم اینکه نمیخوره 😂😅 یه گل دیگ دارم که خیلی خوشگل بود آویزون شده بود و خوب رشد کرده فقط رفت  اونو کند برگاشو تا گل کچل شد 😁 وگرنه به گلها و برگا و اینا دست نمیزنه . به باغبانی تو‌ حیاط بیشتر علاقه داره تا گلهای خونه 

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40