2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پتوس هم دارین؟ چند سالشه بچتون 

الان سه سالش شده ، من نزدیک ۳۵ گل و گلدون و درخت دارم 

شاید چون تعداد گل هام زیاده براش عادی هست و کاری بهشون نداره

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

ما گل زیاد داریم پتوس هم داشتیم هیچوقت بچه نرفته سراغش

ولی بچه غیرقابل پیش بینی هست شاید صدتا بچه سراغش نرن ولی یهو یه بچه برداره و اتفاقا بخوره

هرگز بچه های من دست نزدن ب گلدون ولی یه بار یه مهمون اومد یه لحظه غاقل شدیم بچه اش صاف رفت هرچی خاک بود ریخت وسط فرش!

بهتره در دسترس نگذاری. قطعا سلامت بچه مهمتره.همسرت دوست داره بزار تو اتاق در رو ببیند. یا یا مانع بگذار جلوی گل

یکم دیگه یچه متوجه میشه و دیگه سمتش نمیره

نمیخوره اما بچست دیگه یهو دیدی کرد

نه بابا از یک و نیم شالگی دیگه میدونن فرق غذا و خوراکی با اشیاء داخل خونه چیه . ولی شما بزار یه جای مرتفع

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
2740
دیفن با خیا هم دارین؟

نه اون چون می دونستم سمی هست اصلا از قبل بچه دار شدن نخریدم

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
من نمیدونستم سمیه رفتم خریدم اما از دسترس دخترم خارج

می تونی یه مدت بدی به مادرت بعد که بچه ات بزرگتر شد پس بگیری! 

بچه ات دختره یا پسر؟

2706