2737
2739
عنوان

عذاب وجدان به خاطر حق الناس😔

104 بازدید | 8 پست

من به یک نفر شک کرده بودم که با جنس مخالف در ارتباط هست ولی بعد فهمیدم که اشتباه کردم و شکم بی مورد هست من آبروی اون فرد رو نبردم به هیچ کس هیچی نگفتم فقط به خاطر شکی که داشتم یه مدت با اون فرد سرد و خشک و با اخلاق تند برخورد میکردم وقتی متوجه شدم غلط فکر میکردم از اون فرد معذرت خواهی کردم و کلییی هم از خدا طلب بخشش کردم و از همون موقع سعی کردم دل اون فرد رو به دست بیارم😥

ولی عذاب وجدان ولم نمیکنه من میدونم خدا خیلی بخشندست از اون بابت نگران نیستم ولی میترسم اون فرد ظاهری منو بخشیده باشه و از ته دل هنوز نبخشیده باشدم😔😭

من چکار کنم به نظرتون؟😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره منم اینو تو درس ها خوندم 

یعنی اگه اینطوری باشه ما نیاز نیست حتما حتما همیشه حق الناس رو جبران کنیم و اگه نشد یا نکردیم اینطوری کار خوب ما رو میدن یکیش رو به اونطوری رف و اوکی میشه اونطوری؟

یعنی اگه اینطوری باشه ما نیاز نیست حتما حتما همیشه حق الناس رو جبران کنیم و اگه نشد یا نکردیم اینطور ...

اینقدر از کارهات میگیرت تا راضی بشه اگر کار خیرت تموم شد از گناهانش به تو میدن تا مجازات بشی اون راضی بشه

❤❤❤
2740