2733
2734
عنوان

میشه خواهرانه راهنماییم کنید

303 بازدید | 31 پست

فقط قبلش توروخدا حرفای کنایه امیز نزنید قضاوتم نکنید .من هفته پیش متوجه شدم که باردارم یه دختر ۶ ساله هم دارم و شدیدا با دخترم بداخلاقم واقعا دست خودم نیست از همون نوجوونی اعصابم درست نبود واقعا آدم گوشه گیر و افسرده بودم وقتی فهمیدم باردارم خیلی ناراحت شدم گفتم اینم میشه مثه دخترم پر عقده تصمیم گرفتم با مصرف داروگیاهیی سقط کنم

《می گویند فردا بهتر خواهد شد اما مگر امروز فردای دیروز نیست》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو این یک هفته همه چی خوردم به مقدار فراوون از زعفرون و تخم شوید و خیلی چیزا ولی الان یک شبه خیلی ذهنم درگیر یه دلم میگه نگهدارم یه دلم میترسم با این همه چیزی من خوردم بچه ناقص شده باشه نمیدونم چیکار کنم به هیشکی نتونستم بگم واقعا دارم دیونه میشم واقعا حالم خوب نیست 

2738
نکن سیب وگلاب وعسل وعرق بیدمشک هرشب قبل خواب بخور اروم میشی رواخلاقتم تاثیرمیزاره

حدود یکسال دارو افسردگی مصرف میکردم ولی حالمو خیلی بد کرده الان گزاشتم کنار ولی خیلی اعصابم ضعیف شده فک نکنم با هیچی درست بشه 

بنظرتون بچه ناقص نمیشه با این همه گرایشات که من خوردم یک بطری عرق اویشن به یکروز خوردم خیلی دارو های دیگ هم خوردم الان موندم چیکار کنم از یکطرف وضعیت روحیم که افتضاحه همش فکر خودکشی ب سرم میزنه از یطرفم عذاب وجدان لعنتی

ترو خدا این کار رو نکن .داری در باره ی قتل یه انسان حرف میزنی . مامان منم سر بچه اخرش همه کار ...

نمیدونم واقعا خیلی ناراحتم

حدود یکسال دارو افسردگی مصرف میکردم ولی حالمو خیلی بد کرده الان گزاشتم کنار ولی خیلی اعصابم ضعیف شده ...

نه این دارو افسردگیافایده نداره باید ازدرون خودتوقوی کنی باوراتو حالا بقیه فکرنکن خیلی بابچه هاشون خوش اخلاقنا درکل سعیتوبکن امروز یه قدم از دیروزت بهترباشی

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
2706