2733
2734

سرچ کردم تو اینترنت 

ولی منظورم جاهای خاصه که فقط محلی ها بلدن

خنک آن قماربازی که بباخت هر چه داشت و نماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....(با اندکی تغییر)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاممم خوش اومدید🌸☘️

برای خرید مطهری و شهدا و بازار سبزه میدون جاهای خوبی هستن

برای جاهای دیدنی آبشار بیشه ، آبشار نوژیان، پارک جنگلی ، مخملکوه ، کهمان و دریاچه کیو که تنها دریاچه درون شهری هست و...🌱

🌱با افتخار دختر ایرانم🌱 ممنون میشم لایک نکنی حتی اگه از پستم خوشتون اومد دوستان عزیز☘         -  👈🏻🧚🏻‍♀️کاربری دست دونفره - 👉🏻🧚🏻‍♀️             🤍🪽دختر لر                       ☘️👌🏻دوست عزیزی که داری این امضا رو می خونی لطفا هنگام نظر دادن توی یه سایت عمومی اول کلام رو بسنجید و بعد نظرتون رو ارسال کنین. لطفا با احترام متقابل رفتار کنید! این رو به یاد داشته باشین که اینجا سایت عمومیه و باید انتظار دیدن هر نظری رو داشته باشین. ☘️👌🏻                           
2728
سلاممم خوش اومدید🌸☘️ برای خرید مطهری و شهدا و بازار سبزه میدون جاهای خوبی هستن برای جاهای دیدنی آ ...

ممنون عزیزم لطف کردی

خنک آن قماربازی که بباخت هر چه داشت و نماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....(با اندکی تغییر)
ممنون عزیزم لطف کردی

خواهش میکنم عزیزم خیلی خوش اومدین🌱

فقط اینجا بعداظهرا نسبتا گرمه سعی کنید لباس خنک با خودتون بیارین😁

🌱با افتخار دختر ایرانم🌱 ممنون میشم لایک نکنی حتی اگه از پستم خوشتون اومد دوستان عزیز☘         -  👈🏻🧚🏻‍♀️کاربری دست دونفره - 👉🏻🧚🏻‍♀️             🤍🪽دختر لر                       ☘️👌🏻دوست عزیزی که داری این امضا رو می خونی لطفا هنگام نظر دادن توی یه سایت عمومی اول کلام رو بسنجید و بعد نظرتون رو ارسال کنین. لطفا با احترام متقابل رفتار کنید! این رو به یاد داشته باشین که اینجا سایت عمومیه و باید انتظار دیدن هر نظری رو داشته باشین. ☘️👌🏻                           
2740
خواهش میکنم عزیزم خیلی خوش اومدین🌱 فقط اینجا بعداظهرا نسبتا گرمه سعی کنید لباس خنک با خودتون بیاری ...

ممنون گلم .حتما 

ن منظورم این بود فقط شهر خرم آباد و میخوای بری یا شهرهای دیگشو هم میری

والا فقط ۲ روز اونجاییم . اگه جای دیدنی شهر نزدیکش باشه میریم . کجا خوبه؟

مرکز خرید نری بهتره میکنن تو پاچه قشنگ خیلی گرونه 🥲

بیشه هم نرو قشنگه و هر ساله جون چندین نفر رو گرفته اگه رفتی توی آب نرو کرمان الشتر تنگه شیرز 

مخمل کوه هم قشنگه  دور دور دریاچه کیو هم شبا خوبه نوژیان  هم خوبه کاکارضا هم خیلی قشنگه بیشتر طبیعت بکری داره برای صنایع دستی هم بازارچه ای کنار قلعه هست پر گلونی هست  

والا فقط ۲ روز اونجاییم . اگه جای دیدنی شهر نزدیکش باشه میریم . کجا خوبه؟

کهمان توی الشتر هست. چشمه برقی هم هست که خیلی ویوی خوبی دارن دوتاشون و خنک و عالی کلا..

از خرم اباد تا الشتر هم ۳۰ تا ۴۵ دقیقه راهه

2706