2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم.

یکم دیره ولی تلاشتو بکن.

اردیبهشت نشد تیر میشه. 

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
2731

کشتید د ما رو با این حس شش  حس شش

اه اه اه

آیکیو تعطیل

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝اگر کامنت گهربارم رو توی صفحه اول پربازدیدها دیدی، هی زرت و زرت لایک نکن با تشکر🖖🤞
2738
تیر ثبت نام نکردم  حست چی میگه تروخدا

۶۰ درصد میشه گفت قبول میشی.

ولی زیاد حس نکردم گلم بیشتر تلاش کن

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
۶۰ درصد میشه گفت قبول میشی. ولی زیاد حس نکردم گلم بیشتر تلاش کن

گلم,در مورد من چی حس میکنی برای کنکور اردیبهشت؟

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت
دولتی میارم یا نه؟  در خواستم میشه قبول کنی

دولتی اره احتمالش زیاده ولی رشته جالبی نیست

عزیزم حسم خوبه ب رفتنت حتمن برو دانشگاه هرچی قبول شدی!

قبول هم نشدی با سوابق برو

تو هر رشته ای بری بعدا میتونی تغییر رشته بدی!

همینجا سوالت رو بپرس گام

2706