2737
2739

من قبول دارم مقصر من بودم پریود بودم عصبانی بودم گفتم کات کنیم، من کلاً به بلوغ عاطفی نرسیدم انگار 😔

کل پیامامون رو پاک کردم و خیلی سریع و بی فکر تصمیم گرفتم

ولی واقعاً روز بعدش تا همین دیشب داشتم عذرخواهی میکردم ولی اون هیچ جوابی نمیده هیچی

ولی دیشب بهش گفتم من شاید تا چند روز قبل میخواستم متقاعدت کنم برگردی و همه چیو خراب نکنی ولی امشب فقط میخوام ازت عذرخواهی کنم و مسئولیت همه اشتباهاتم رو میپذیرم، 

و گفتم توی این رابطه دیگه اعتماد از بین رفته

اگر واقعاً عشقی باشه نباید منو ببخشه؟

ولی یک هفته ست جواب منو نداده

یعنی اصلاً هیچ توضیحی هم نداد که چیشد یهو رفت، چون بعد از اینکه گفتم کات کنیم یک روز دو روز پیامم داد و بعدش یه دفعه ای رفت...

ما رابطمون عالی بود و واقعاً منو دوست داشت، ۱۰۰ درصد خودشو گذاشت وسط منم کم نذاشتم

همیشه میگفت من همیشه همیشه برای تو وقت دارم

ولی یه هفتست کلاً هیچ جوابی نداده

حتی بهش میگم یه خداحافظی کنیم حداقل با خاطره خوب جدا بشیم اگر تمایل به ادامه ارتباط نداری

ولی هیچی نمیگه، خداحافظی هم نمیکنه 

حتی بلاکمم نمیکنه

پیامامو میخونه ولی فقط جواب نمیده

شمارمم هنوز سیو داره

به نظرتون ممکنه برگرده؟ و تا چند وقت اگر جوابمو نده میشه چشم پوشی کرد؟ شما تجربه داشتید تو این مورد؟

لطفاً برای من دعا کنید 😍

تو بی دلیل بهش پریدی؟

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شرط میبندم از نیمکت ذخیره استفاده کرده و یه دوست دختر دیگه

شوهرت که نبوده اینجوری ناز میکنی

خودت گفتی برو بعد میکی بدون توضیح رفت؟

مظمین باش داره با کسی آشنا میشه یا یکی دیگه پیدا کرده

یکی که بهش احترام بذاره و به بلوغ عاطفی رسیده باشه

قانون دنیا همینه عزیزم

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ادامه نده دیگه به پیام دادن اصلا

هرچی بیشتر ادامه بدی بیشتر زده میشه

یهو کلا پیام نده صبر کن تا یه هفته حداقل بعد ببین خودش پیام میده یا نه

من قضیه کامل رو نمیدونم ولی بر حسب تجربیات من کسی که اینجوری رفتار میکنه فقط دنبال بهونه بوده

2738
شرط میبندم از نیمکت ذخیره استفاده کرده و یه دوست دختر دیگه شوهرت که نبوده اینجوری ناز میکنی خودت گ ...

ولی ما قرارمون ازدواج بود

میدونم هیچ خانم دیگه ای نیست از این مطمئنم

من دوست دخترش نبودم

ما آشنایی ازدواج داشتیم یعنی اون مند برای ازدواج میخواست کلا

لطفاً برای من دعا کنید 😍

چند سالتونه؟ 

یه مدت چیزی بهش نگو

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید... 🍃
اره ولی پریود بودم 😔 معذرت خواهی کردم زیاد

عزیزم اینا تو رابطه طبیعیه

طرف باید انقد درکشو داشته باشه که پریودی

البته اگه خیلی غرورشو خرد کردی حق داره یکم و تو بجای معذرت خواهی باید براش راجب وضعیتت توضیح میدادی و خودتو لوس میکردی و ابراز علاقه میکردی تهشم با یه خیلی متاسفم عزیزم و بوس😂موضوعو جمع میکردی

ولی ما قرارمون ازدواج بود میدونم هیچ خانم دیگه ای نیست از این مطمئنم من دوست دخترش نبودم ما آشنای ...

از قصد ازدواجی بود و‌قضیه جدی بود واقعا حرفتون راجب کات خیلی زشت بود اون مرد چه اعتمادی بهتون برای زندگی بکنه.

2706