2737
2739
عنوان

با همسطح خودتون ازدواج کنید...

396 بازدید | 26 پست

خواهرانه بهتون میگم عشق آدما رو کور میکنه و کر...

جوگیر نشین که باهم زندگیو میسازین

این فیلمایی که میسازن برای عبرت منو شما میسازن که عاقبت پسر پولدار دختر فقیر یا بالعکس چیه

رمان های دوره نوجوانی رو باور نکنید همش دروغه

کاش یکی چندسال پیش اینارو به من می‌گفت

من شرایط خودمو خانوادم خوب بود اما متاسفانه خواستگارام درست درمون نبودن و خودمم نمیتونستم هیچ جوره قبولشون کنم

آخرش شوهرم که اومد خواستگاریم قبولش کردم خودش بود و کت تنش هیچی نداشت فقط قیافه و تیپ خوبش منو مجاب به ازدواج کرد گفتم باهم زندگیو می‌سازیم خانوادم گفتن مخالفن ما به هم نمیخوریم من گوشم بدهکار نبود به شرط محروم شدن از تمام حمایت های خانواده با همسرم ازدواج کردم و حالا من بودم و یه زندگی که از زیر صفر باید شروع می‌شد

اوایل شوهرم خوب بود تا دیروقت سرکار بود اما بعد یه مدت دیگه کم کم شل و شل تر شد و ساعتکاریشو کم و کم تر می‌کرد (مغازه اجاره کرده بود با کادوهای عروسیمون)

با یکی شریک بود که اون نامرد سرشو کلاه گذاشتن و کلی بدهی بالا آوردیم هرچی طلا داشتم فروختم و کل پس اندازو دادیم که شوهرم نره زندان بعد اون شوهرم بهونه گیر شد و دیگه کم کم بیخیال کار و زندگی شد و من تا نیمه شب کار می‌کردم چندجا اونم زیر کولر برای خودش حال می‌کرد با بدبختی یه زندگی رو جمع و جور کردم تا شوهرم به اینجا برسه که امروز از ظاهرم ایراد بگیره و بگه فقط طلاق...

هرچی داشتم به پاش ریختم

به همین راحتی

بعضی مردا باید طناب دور گردنشون شد نه پله ترقی زیر پاشون چون ردت میکنن میرن سریع بعدی

تو یه تیکه جواهری زن ، اون آدم لیاقت تو رو نداشته ، از خودت و خوشیات گذشتی حالا اینجوری جوابتو بده خدا از سرش نگذره 

کاربری دست دونفره ، تاپیک های فان و بی محتوا مال خواهر کوچکترم هست بنده گردن نمیگیرم 

یه لگد بش بزن پرتش کن بره.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو یه تیکه جواهری زن ، اون آدم لیاقت تو رو نداشته ، از خودت و خوشیات گذشتی حالا اینجوری جوابتو بده خ ...

میدونی من برای اون آدم یه دستمال کاغذی مچالم که تا تونسته ازم کنده و برده و 

حالا من دیگه بدردش نمی‌خورم چون اون به یه آسایش نسبی رسیده

2740
بهتر طلاق بگیری ک خیلی بهترز اینکه با یه مرد بی عرضه زندگی کنیر بره گم شه مهریه تو بزار اجرا دهنشو ...

همینکار میکنم مهریمو میذارم اجرا

تا دوباره بشه همونی که قبل از من بود

خودشو با کت تنش کادو میگیرم میفرستم خونه باباش

حدایا توبه چه ایرادی گرفت از قیافت و یکی دیگه تو زندگیشه ؟

تو تاپیک های قبلی گفتم بهم گفت پوستت تیره اس چروکه خط لبخند داری 

شبیه پیرزن هاشدی

حق داره من دیگه بهش نمی‌خورم چون اون زیر آفتاب تو گرما و سرما فشار کاری رو تحمل نکرده که صورتش پیر و چروک و تیره شه

میگه پیش دوستام خجالت میکشم که زنم یه پیرزنه

من ۲۹ سالمه و۲ سال ازش کوچیکترم

ولی مثل یه آدم ۵۹ ساله ام

چون زن نبودم مرد بودم چون جامون عوض شده بود

قربونت برم من دلم برا کارایی ک براش کردی و قدرشو ندونست سوخت 

هیچ ایرادی نداره ازش جدا شو و طلاق بگیر وقتی یبار تنهایی و بدون اون با شرایط کنار اومدی چرا نتونی بازم این کارو بکنی؟ قطعا با جدا شدن ازش میتونی بهترین آینده رو برای خودت رقم بزنی شاید این اتفاق پله های ترقی ت باسن و موجب پیشرفتت بشن پس ناامید نشو هیچوقت و روحیه خودت رو نباز هرجا ناراحت شدی بدون یکی هست مثل من تا ب قوی بودنت افتخار کنه همین راهو ادامه بده میخام موفقیتت رو ب چشم ببینم

ولی حقیقت اینه: ما حقیقت رو نمی‌دونیم!
همینکار میکنم مهریمو میذارم اجرا تا دوباره بشه همونی که قبل از من بود خودشو با کت تنش کادو میگیرم ...

ببین کوتاه نیا 

بری گرون کج کنی جلو خانواده ت بگی من اشتباه کردم غلط،کردی صد شرف داره 

ب اینکه با این عوضی زندگی کنی 

میگن دعای شما اجابت میشه، برای ازدواجم یه صلوات بفرستید 🙏🩷
2706