2737
2739
عنوان

چقد ب صبر اعتقاد دارید؟؟؟

95 بازدید | 7 پست

من با خاستگارم تقریبا اوکی شدیم 

هر موقع بهش فکر میکنم یا به آیندمون یدونه صبر میاد

یا مثلا الان میخایم قرار بزاریم بریم بیرون عطسه کردم یدونه 

حس میکنم یه نشونس نمیدونم خیلی گیجم 

شما چیزی میدونید؟

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم اعتماد زیاد دارم بهش 

زیاد به پسره دقت کن 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

نه خرفاته در روز خیلیا عطسه میکنن که شما نمیشنوید. اگه خیلی نگرانید صدقه بدید

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
2740