2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این همون بچه‌ی نوری بود که تو قسمت اول کونکور داشت مگه نه ؟

منم شک کردم به همون

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
2728

نمیدونم

ولی تا اخر فیلم گریه کردم🥲

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2740
چرا؟؟من ندیدم این قسمتشو 

یکی اینجا تاپیک زد درباره کولبرا خیلییی بهشون توهین کردن

جدیدا یکیشون تیرخورد و فوت شد

بمیرم براشون زحمت کش و مظلوم و اخرشم حرفایی ک بهشون میزنن...😔

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
این همون بچه‌ی نوری بود که تو قسمت اول کنکور داشت مگه نه ؟

کژال؟

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2706