2733
2739

خانوما من نزدیک 4 ساله عروسی کردم 

شوهرم عاشق بچس 

تا الان به دلایل مختلف نخواستم بچه دار شیم و اونم کوتاه اومده ولی دیگه الان اصلا کوتاه نمیاد و میگه بچه دار شیم 

از طرفی خواهر من تو دوران عقده 

من میگم ما که انقد صبر کردیم یکم دیگه صبر کنیم خواهر من عروسیشو بگیره بره سر خونه زندگیش بعد بچه دار شیم 

میگه نه از کجا معلوم کی اونا عروسی بگیرن شاید یکی خدایی نکرده فوت کرد عروسیشون عقب افتاد ما تا کی صبر کنیم 

منم میگم خب اگه حامله شم و عروسی بگیرن من چیکار کنم با اون شکم چجوری به خودم برسم 

تو عروسی نزدیک ترین کسم تو اون شلوغیا باید بشینم یه گوشه نمیتونم کاری کنم 

چیکار کنم به نظرتون؟؟ 

اصلا کوتاه نمیاد منم دیگه نمیتونم مخالفتی کنم 

الان داریم اقدام میکنیم 

هم دوست دارم اقداممون نتیجه بده و بچه دار شیم هم همش فکرم درگیره بهم میریزم میگم اگه حامله شم چیکار کنم 

دیونه شدم دیگه😢😢😞😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یعنی برای یه شب عروسی میخوای بچه دار شدن که مهمترین تصمیم زندگیته رو عقب بندازی؟ 

خیلی باحالید شما

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

نه بابا منم ۴ ماه دیگه عروسی خواهرمه تو اقدامم هستم منکه نمیتونم بخاطر یه شب زندگی خواهرم برنامه  زندگی خودمو بهم بزنم

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2740

خواهرت بعد از زایمانت عروسی میگیره تو این موضوعو عقب ننداز شاید بعدا پشیمون شی یا خواهرت بچه دار شه تو هنوز اقدام شروع کنی میدونم مسابقه نیست ولی ناخودآگاه اون حس عقب افتاد از بقیه سراغ آدم میاد

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️

سر عروسی خواهرت بچه دار شدنت رو به عقب میندازی؟مطمئنی اگه خواهرتم تو شرایط مشابه تو بود همینکارو میکرد.؟

یاد خواهرزادم افتادم از خواهرم پرسید مامان تو منو بیشتر دوس داری یا خاله رو خواهرمم گفت تو بچمی معلومه که تورو.

ببین عزیزم. به موقعش همه ی ادمای زندگیت. همشون. بخاطر بچه ی خودشون.همسرخودشون و حتی منافع خودشون کاری رو میکنن و تورو درنظر نمیگیرن. فکر زندگی خودت باش و امیدوارم خدا بهت فرزند صالح و سالمی بده

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱
من برای مسافرت، خرید عید، خانه تکانی و ... بچه دار شدن رو عقب انداختم چون کلا ی کم میترسم ازش با این ...

منم انگار یه ترسی دارم 

ولی الان دلیل اصلیم عروسی خواهرمه که میگم عقب بندازیم 

2706