2733
2734
عنوان

حملات پانیک و‌خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 1351 بازدید | 97 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی دقیقا چه طوری میشه حالت ؟

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 
2731

اوه درک میکنم 

من هر چند وقت یبار تشدید میشه ولی وقتایی که تلاش میکنم خودمو مشغول کنم و کمتر بهش فکر کنم ممکنه برا چند ماه هم هیچ حمله ای بهم دست نده

رفته بودم روانپزشک چند دور قرص داد میخوردم خوب میشدم یه مدت قطع میکردم دوباره برمی‌گشت منم مهر۴۰۲ تصميم گرفتم برای همیشه دور قرص رو خط بکشم 

میدونستم قراره خیلی عذاب بکشم ولی به خودم گفتم باید عادت کنی به این درد چون داشتم معتاد قرص میشدم اونم قرصی که مقطعی درمان میکنه نه دائمی...

خلاصه اینکه الحمدلله عادت کردم 

هنوزم بعضی شبا بهم حمله رخ میده بخصوص الان که مریض هم هستم ولی این بشر به قدری پوست کلفت شده که دیگه سمت قرص و اینا نمیره😂

توکل به خدا مطمئن باش درست میشه آرزوی مرگ نکن آرزوی توفیق و سلامتی کن 

منم اوایل که دچار پنیک میشدم میگفتم محاله دوباره خوب بشم ولی کم کم آدم شدم😂

الان ممکنه فکر کنی با حال خوب دارم مینویسم اینا رو 

ولی جداً داغونم و تا همین چند دقیقه پیش تا مرزش رفتم منتها یکم دیوونه ام و مهمترش این که خودمو به خدا سپردم😂

سعی کنید با یک فرد قابل اطمینان دوست خانواده یا هرکس دیگه وقت بگذرانید مخصوصا موقع حمله خوبه کسی کنارتون باشه که بهش اطمینان دارید 

به درمان امیدوار باشید و حتما با یک روانپزشک ارتباط بگیرید تجربه ثابت کرده امید تو درمان خیلی موثره

من وقتی دل گیرم برای خودم یا شخصیت خیالی با اسم مستعار نامه می نویسم شما چیکار میکنید ؟😉

منم سالهاس دچارش هستم ولی فقط سعی میکنم خوش باشم هر شب شکر گذاری میکنم او با خدا حرف میزنم واینکه مهمه هر موقع حمله بهت دست داد اصلا نترسی و همش با خودت تکرار کن من حالم خوبه خیلی تاثیر داره من یکبار دقیقا وسط مسابقه والیبال حمله بهم دست داد ولی اصلا خودمو نباختم و با تمرکز بیشتری بازی کردم برا همین حمله خیلی زود از بین رفت و حالم خوب شد

البته چند ماهه پیشم یه دوره دچارش شدم 

یعنی هر روز عصر حمله بهم دست می داد دکتر برام والپرات سدیم 200 نوشت سریع خوب شدم الانم دوز دارو رو کم کردم که کلاً قطعش کنم

2738