2733
2734
عنوان

حملات پانیک و‌خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 1351 بازدید | 97 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر زیاد شده پنیک .من اینجا فهمیدم چیه 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
2731

وضعت بدتر ازمنه؟اونقدر تحت فشارم که ی سکته رد کردم گمونم و همش کابوس تکراری میبینم.ی کابوسم اینه که توحمومم،دارم با قیچی گوشت و پوستمو میکَنم.و دردشو کاملا حس میکنم

تعبیرش یعنی خودخوری،فکرفکرفکر این افکار نابودم کردن

کلی دارو خوردم.اما هیچ

رابطمو باخدا قوی کردن،خیلی خیلی قوی.شبها خیلی باهاش حرف میزنم گریه میکنم.حس میکنم کمی فشار روم کم شده

نمدونم چرا هی تعلیق میشم🙄🥴
من خود ب خود فکرم میزه سمتش ی حمله کوچیک کل روزمو خراب میکنه و پی در پی میش بعد تا ب مدت میمیرم احسا ...

منم مثل تو ام فقط سیتالوپرام خوبم کرده بود اونم نمیخوردم بدتر میشدم الان کلا قطعش کردم

2738

بیا تاپیک جدیدمو ببین😭پانیک ندارم ولی خیلی در عذابم منم مثل شما افکار خودکشی و دل سردی از زندگی دارم فقط دلم میخواد بمیرم

چقدر مشکل دوحی داشتن سخته خدا

خُود خَزانیم‍ و دَم اَز شُوق‍ِ بَه‍ار میزَنیم‍!...🕊=)💎
با تنهایی چی کنیم

با تراپیستت حرف بزن 

اگه دوستش نداری تراپیستت رو عوض کن‌

برو تو محیطای جدید 

مثلا باشگاه ثبت نام کن اونجا دوست پیدا کن 

استخر برو کلاس شنا ثبت نام کن 

اگه دوستی داری باهاش برو بیرون یا دعوتش کن خونتون 

تنهایی برای شما اصلاا خوب نیست 

خیلی مهمه درمورد نگرانیهات رااحت با همه حرف بزنی

وضعت بدتر ازمنه؟اونقدر تحت فشارم که ی سکته رد کردم گمونم و همش کابوس تکراری میبینم.ی کابوسم اینه که ...

چقدر سخت😭

خُود خَزانیم‍ و دَم اَز شُوق‍ِ بَه‍ار میزَنیم‍!...🕊=)💎
2706