2733
2739
عنوان

هفته پیش با یکی دعوام شد بیایید بگید چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بازخوب بوده اون سلیطه نبوده وگرنه لنگتو جرمیدا د وای هنوز بازن سلیطه درنیوفتادی

ن بابا عددی نبود دورتادور فامیلش بودن که طرفشو گرفته بودن من تک بودم درومد میگه شیطونه میگه بگیرم یه بلایی سرش بیارم نمیدونم بزنم تا گفت رفتم توسینش با انگشتم هی میکردم توچشمش گفتم بیا بزن بیا بزن فقط دستت بهم بخوره ببین چجوری پدرتو در میارممم سکوت مرد فقط نگاه می‌کرد باز رفتم عقب شروع کرد به زر زدن😂😂😂ترسیده بود ازین تو پوزی نخورده ها بود 

بازخوب بوده اون سلیطه نبوده وگرنه لنگتو جرمیدا د وای هنوز بازن سلیطه درنیوفتادی

فقط میتونست گوه بخوره 😂😂😂چنان گیساشو میکشیدم بفهمه با کی طرفه 

این تنها د جرات زر زدن نداشت دورش شلوغ بود فاز برداشته بود 

چطور مگه با زن سلیطه دعوات شده؟ 

2738
واا جدی میگی

اررره بابا فک کن من تنها بودم اون زنیکه کل فک فامیل و زیر دستاش بودن که طرفش بودن بخاطر چندر قاز حقوقی ک میندازه کف دستشون درخواست بده آخر شب بیام بحرفیم دوست داشتی😂

دقیقا این اتفاق واسه منم افتاد هر وقت بادم میاد ب خودم فوش میدم ک چرا جوابشو ندادم

چون بی دلیل باهام دعوا گرفت ما امتحان عمل خیاطی داشتیم ک دوستم چرخش وسط کار هنگ کرد از امتحان عقب افتادش منم قبول شدم بعد یهو زد زیر گریه ک اره تو ب من حسودیت میشه داری میترکی از حسادت تومنو سره چرخم مسخره کردی💔🙁جلوهمه ابرومو برد فقط نگاش کردم عین لال ها گفتم من ک چیزی نگفتم

بعد رفتم خونه عین اسکولا

دقیقا این اتفاق واسه منم افتاد هر وقت بادم میاد ب خودم فوش میدم ک چرا جوابشو ندادم چون بی دلیل باها ...

وای دقیقا سرم اومده صمیمی ترین دوستم سر خاستگار حسادتش شد بهم وسط کلاس گفت تو بخاطر پسر دوستتون فروختی اونم جلوی معلمی ک بشدت پیشش ابرو داشتم منو خوردم کرد معلم با چشای گرد نگاه کرد منم عین بز نگا کردم اما ازش کینه گرفتم چه فایده

دقیقا این اتفاق واسه منم افتاد هر وقت بادم میاد ب خودم فوش میدم ک چرا جوابشو ندادم چون بی دلیل باها ...

میدونی بعضی چیزا تا مدت طولانی حتی سالها تو دل آدم میونه حتی تو ذهنش من حسابی ادبش کردم همینکه زورش گرفته بود چون سنم ازش خیلی کمتر بود خیلی زورش گرفته بود

2706