2737
2734
من بعد عمل بینی اینطور شدم لامصب خدا شاهده ی ساعت پیش نفسم نیمومد پاهام یخ کرد چایی دارچین خوردم انگ ...

منم همینطوری ام😒😒😒خیلی حس بدیه من تو جمع بیشتر اینجور میشم وحالت خفگی دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطوری ام😒😒😒خیلی حس بدیه من تو جمع بیشتر اینجور میشم وحالت خفگی دارم

فک کنم همون از استرس و غم و ناراحتی باشه 

قرص چی میخوری الان

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
2731
آسنترا

نشنیدم 

ارامبخشه؟ 

میگم پاهام میلرزه یخ میکنه ؟

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
اره اره پاهام ونوک بینیم یخ میزنه،دست راستمم بی حس میشه

عجب 

برا من دست چپم هست گاهی میزنه وسط پشتم 

اکو قلب رفتم گف افتادگی دریچه قلب داری ک از استرس هستش ‌و سی درصد خانما دارن خطری‌نیس

گرما و ماساژ میدم پامو خوب میشع 

توام ناراحتی و غصه ای چیزی داری؟ من زیاد بمونم خونه غصه بخورم گریه کنم ب مرگ فک کنم اینطور میشم

2738
عجب  برا من دست چپم هست گاهی میزنه وسط پشتم  اکو قلب رفتم گف افتادگی دریچه قلب داری ک از ...

نه واقعا من فکر وخیال زیاد میکنم 

مثلا پسرم سرما بخوره من حالم بد میشه وحمله بهم دست میده

غذا زیاد بخورم حمله دست میده

در حین رانندگی همینطور

زیاد کار کنم همینطور🥺

2706