2737
2739
عنوان

شوهر شماها این‌قدر بی حساس هستن

1038 بازدید | 39 پست

از اول شوهرم همین جوری بود نه محبت نه رمانتیک هچی بی حساس خیلی ازین موضوع رنج میبرم هزار بارم باهاش حرف زدم میگه من همینم که هستم دیگ ازش سرد شدم در حدکه اصلان دلم نمی خواد برم بغلش ولی دوسش دارم فقط ازش فراریم نمیدونم  شاید دوسم نداره خودش که میگه دوسم داره اما من باور ندارم من خیلی آدم حساسی هستم الان تقریباًن از آشنایی تا ازدواج هلان ده سال میگذراما  با این اخلاقش کنار نیومدم  هنوز بیاین بگین چطوری بیخیالش بشم کاش راهی بود که برم یه جای خیلی دور ازین آدما،😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا دوساله باهمیم اولش کمی خشک بود ولی خوب من اینقدر محبتی و گرمم اونم الان خیلی خوب شده

فقط نمی‌دونم واقعا عوض شده یا اداشه

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

خب هر کی دوست داشتنش رو یه مدل ابراز میکنه

همسر شما شاید به زبون نیاره ولی بارفتارش نشون بده، اینکه حامی خوبی باشه و برات کم نزاره و پشتت باشه اینا هم دوست داشتنه 

ولی متاسفانه همه ی ما خانوم ها دوست داریم بشنویم 

2740
والا دوساله باهمیم اولش کمی خشک بود ولی خوب من اینقدر محبتی و گرمم اونم الان خیلی خوب شده فقط ...

شاید مزاجش ب هم‌ریخته دست خودش نیست ببرش پیش یه طبیب ببین مزاجش متعادله 

خیلی تاثیر دارع

بعدش دوسال طبیعیه کم‌کم عوض میشه

شاید مزاجش ب هم‌ریخته دست خودش نیست ببرش پیش یه طبیب ببین مزاجش متعادله  خیلی تاثیر دارع بعدش ...

نه الان بهتر شده قبلا سرد بود الان تحت تاثیر رفتار من خوب شده میگم ممکنه دوباره برگرده به حالت سرد قبلی؟

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

خب باهاش صحبت کن 

بگو یبار بیا باهم امتحان کنیم

بهش بگو که دوس داره تو چجوری باشه 

چه لباسایی بپوشی که خوشش بیاد و این حرکات

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید... 🍃
2706