2737
2734
عنوان

چرا اینقدر بدبختم

225 بازدید | 25 پست

زیر ۱۸ سالم هروز تو خونه دعوا میکنیم همه بهم میپرن و کلی فحش بهم میدن و پیش بقیه خوردم میکنن و بشدت الان پرخاشگر و عصبی شدم اینقدر منو خواهرم کوچیکم تاثیر دیدیم که نگو الان دوتا کتابم رو تخت خواهرم بود مثل وحشی اومد پرتش کرد داد زدم چرا اینجوری میکنی بابام اومد چهار بار زد تو صورتم چند بار تو پشتم و کمرم این اروم ترینشه بارها با کمبر بند بوده جوری که نرفتم باشگاه چون کبود و زخمی شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
خوب بخاطر این که دااد زدم چرا کتابا پرت کردی

ب خواهرت چیزی نگفت؟

رفتارشون باهاتوون یکیه یا تبعیضم قائل میشن

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️

اونا عوض نمیشن ولی تو باید خودت رو عوض  کنی

وقتی میدونی باهات اینجوری میکنن نباید بستر ش رو فراهم کنی

نباید داد بزنی

و با هر حرکتشون عکس العمل نشون بدی

برای اینکه بحث پیش نیاد باید خودت رو کنترل کنی

اگه سکوت کنی و عکس العملی انجام ندی

قطعا بحثی پیش نمیاد

حرفام به این معنا نیست که تو مقصری

نه

ولی تو میتونی با سکوت تا حدودی اوضاع رو کنترل کنی

برای بچه هایی که از نوشتن انشا بیزارند🌙https://t.me/Screenwriter99(انشاهایی با موضوع های مختلف از سناریو های ذهن خودم❤️😎😂
2706