2737
2734
عنوان

ی سوال از متاهلا

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 69 پست
نمیشه احساسی تصمیم گرفت،خب شما به خواهراش چی گفتین که اینکارو کرد؟

فقط گفتم بچمو چرا نمیگیرین تلفنم و جواب بدم همین؟ گفتن ما وظیفه ای نداریم بچتو بگیریم و شروع کردن ب دعوا و فحش بعد شوهرم از دراومد میخواس من و بزنه من اومدم خونه بابام بعد ب شوهرم همه چیو برعکس گفتن و گفتن زنت میخواسته مارو تیکه پاره کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فقط گفتم بچمو چرا نمیگیرین تلفنم و جواب بدم همین؟ گفتن ما وظیفه ای نداریم بچتو بگیریم و شروع کردن ب ...

چ بیشعور ن،،،

ببین عزیزم نمیشه راحت جدا شد تو بچه داری،،،

من گ باشم از شوهرم برای یه مدتی دلسرد میشم 

ولی برو سر زندگیت وقتی همچین خواهرسوهرایی داری باهاشون در نیفت 

سعی کن وقتی باهاشون یه جایی هستی فقط شنونده باشی 

میگن دعای شما اجابت میشه، برای ازدواجم یه صلوات بفرستید 🙏🩷
2738
وااا یعنی توی این یکماه هیچ تلاشی نکرده که تو رو برگردونه سر خونه زندگی؟؟

ن فقط اومد دعوا کرد و بهم توهین کرد و گفت من عاشق خوانوادمم درصورتی ک بین دعوا نبود خواهراش پرش کردن همش دروغ گفتن بهش

اومد خونه بابام ی دعوایی راه انداخت و رفت مامان بابامم بهش گفتن از خونه گمشو برو بیرون

وای عجب ادمی چطور نترسیددددده!!!! چرا بعصی اقایون اینقدر وقیح هستن اه اعصابم خورد شد یادمسائل خودم افتادم ک شوهرم یهوو لج میکنه فحش میده تعصب خانوادشو میکشه عزیزم بی محلی کن بلاخره خودش خسته میشه تکلیف روشن میکنه

وای عجب ادمی چطور نترسیددددده!!!! چرا بعصی اقایون اینقدر وقیح هستن اه اعصابم خورد شد یادمسائل خودم ا ...

خیلی بیشعوره میگه تو دروغ میگه خواهرای من محاله ب من دروغ بگن اخه ادم اینقدر بی منطق

ن فقط اومد دعوا کرد و بهم توهین کرد و گفت من عاشق خوانوادمم درصورتی ک بین دعوا نبود خواهراش پرش کردن ...

ولش کن همینجور بمونه اخرش میخواد چکار کنه مجبوره منتتو بکشه برگردی ، طلاق هم ک اگه بخواد پیش بیاد ک ایشالله مهریه داری ؟ درضمن نفقتو هم باید بده 

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706