2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2740

خودمونو چس کردیم توخونه میگیم غمه؟پس دخترا موفق وورزشکار و دکتر وتحصیل کرده چی میگن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

نه مضخرفاته هر جنسیتی خصوصیات خوب خودشو داره. چرندیاتیه اینایی که تو اینور اونور میگن

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
نه اینا همش جو فضای مجازی میتونی بهترین موفقیت هارو داشته باشی

اتفاقا الان ک بزرگ شدم و بقول شما فضای مجازی هست زندکی کردن برامون راحت تر شده. من بچه بودم احساس بدبختی و پوچی و بیهودگی از دختر بودن داشتم 

خودمونو چس کردیم توخونه میگیم غمه؟پس دخترا موفق وورزشکار و دکتر وتحصیل کرده چی میگن

من خودم رزمی کارم تو درسمم موفقم بحث سر این نیس سر اینه که هیچوقت نمیتونی حرف قلب و دلتو بگی

میتونی داشته باشی ولی اینکه حرف دل واقعیتو نمیتونی بگی غم داره نداره؟

توی تمام شرایط خدا چه به پسر چه دختر عقل داده وراهنمایی کرده که این راه نرو بعد که رفتی پس توانشم بپذیر تقصیر خودمونه که همه توی دلمون راه میدیم به همه رو میدیم

2706