2733
2734

زیر ۱۸ سالم هروز تو خونه دعوا میکنیم همه بهم میپرن و کلی فحش بهم میدن و پیش بقیه خوردم میکنن و بشدت الان پرخاشگر و عصبی شدم اینقدر منو خواهرم کیچیکم تاثیر دیدیم که نگو الان دوتا کتالم رو تخت خواهرم بود مثل وحشی اومد پرتش کرد داد زدم چرا اینجوری میکنی بابام اومد چهر بار زد تو صورتم چند بار تو پشتم و کمرم این اروم ترینشه بارها با کمبر بند بوده جوری که نرفتم باشگاه چون کبود و زخمی شدم

بابات روانیه عزیزم بشین باهاش حرف بزن آخه هزاران خواهر و برادر باهم دعوا میکنن

یک دختر خانم قرتی تو دل منه 💓🧁به قول یکی از کاربرا دیگه از حالا تو خونم یک عروسک متحرک دارم 🌱براش لاک میزنم تل میزنم هر عصر قراره یک عالمه لباس عوض کنه و جلو آینه قر بده ❤️از حالا دیگه رژ لبام و کفشام دوتا صاحب داره 🥺💓خدایا میشه بخاطر نی نی من به همه کسایی که دلشون دختر قرتی میخواد یدونه بدی 🥺🙏 دلبر نازم به زودی میای پیشم خدایا شکرت 🌈🏩💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدر شما لیاقت دختر نداره باید خدا بهش پسر میداد .با دختر باید مث فرشته ها رفتار کرد 

ارزومه یه روز تو خونه دعوا نباشه بشدت کمبود محبت دارم اونقدر که به رمان پناه بردم حتی از خودم گوشی ندارم

2731