2737
2739
عنوان

عشقم گفت بیا فرار کنیم😔

552 بازدید | 37 پست

من امروز با مامانم دعوام شد سر اینکه با دوستم رفتم شهر بازی مامانم سختگیره زنگ زدم بهش کلی گریه کردم گفتم خسته شدم گفت بیا فرار کنیم اونده خواستگاریم با اینکه وضعش خوبه اما داداشم نمیده میگه هم بچه ای هم پسره خالکوبی داره خوانواده ای مامانشم شرن چیکار کنم بنظرتون فرار کنیم اخه اگه فرار کنیم  مثل این بیو ها میشم نه جهاز میدن نه عروسی میگیرن ممکن دعوا هم بیفته خسته ام دیگه از خونمون از مامانم 😔😔

این کاربری قبلا برای خواهرم بود الان متعلق به  منه سه تایپک اول متعلق به خواهرم☺️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

نکن دختر 

عاشقی کلت داغه 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

حتی اگه فرار کنین بعد یکی دو روز تکراری میشی خودتو بی ارزش نکن با این کار

به پسره هم بگو گوه نخور

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌

ببین اگ بدترین خانواده رو هم داری فرار نکن سبک میشی و بی ارزش بزار قدرتو بدونن

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....

ببین اگه میخوای بدبخت شی خودتو کوچیک کن فرار کن ما که دوسال اومدن و رفتن کلی واسطه فرستادن شیک و مجلسی عروسی کردیم بعد چند سال زبون درآوردن تو بری دیگه جرات داری چیزی بگی میگه خودت خواستی خانواده ات صلاحتو میخوان

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
ببین اگ بدترین خانواده رو هم داری فرار نکن سبک میشی و بی ارزش بزار قدرتو بدونن

اره دوستمم همینو میگه فرار کنم داداشم نمیزاره با خوانواده ام حرف بزنم

این کاربری قبلا برای خواهرم بود الان متعلق به  منه سه تایپک اول متعلق به خواهرم☺️ 

فرار کنی فقط ارزش خودتو آوردی پایین هم پیش پارتنرت هم خانوادش هم فامیلای خودت تا آخر عمرشونم یادشون نمیره اصلا فجیع تر از این قضیه وجود نداره انقدم بد خانوادتو پیشش نگو خودت و خانوادتو بالا بگیر پیش همه

معلومه بچه ای عزیزم 

کسی که بهت پیشنهاد فرار میده فرد مناسبی نیست . 

برای هر کسی پیش میاد که با مامانش دعوا کنه ، همه فرار میکنن ؟؟ 

خانوادت درست میگن این ادم خوبی نیست .صبر کن فرد با فرد بهتری ازدواج کنی .

2706