2737
2739
عنوان

من یه دختر بچه ی ۸ ساله بودم💔🌱

187 بازدید | 3 پست

زندگی عادی و بدون اضطراب شده برام آرزو 

یه آدم بشدت بی اعتماد بنفس بار اومدم

خانوادم خوبن ها..حمایتم میکنن..ولی چون خودشون آسیب دیدن به منم آسیب زدن..

آسیب هایی که بهم وارد کردن هنوز تو وجود منه و روز به روز داره منو از درون نابود میکنه.. اینا نمیدونن من دارم چه عذابایی میکشم

۸ سالم بود هم توسط پدر مادرم کتک میخوردم..تحقیر میشدم..بی محبتی دیدم..از یه طرف تو مدرسه توسط معلم عوضی آزار اذیت میشدم و شکنجه میشدم..از یه طرف یه مرده قد بلند با چاقو همیشه تعقیبم میکرد و شبا همش کابوس میدیدم

من یادم نمیره اون روزارو

نمیدونم چرا خر بودم و سکوت کردم

خیلی دلم میخواد فراموش کنم ولی بازم میبینم یه چیزی یه خلا ته ذهنم هست

من تو اوج جوانیم شدم یه دختر افسرده ..که روزی ۷ ۸ تا داروی اعصاب میخورم..

یکم دلم گرفته

دختر بچه میبینم همش خودم یادم میافته میگم کاش همون موقع خودمو کشته بودم

بک کم ارتباطت روباخداقوی کن.حدیث کسادانلودکن صوت علی فانی داخلش غم وگریه نیست.وباتوجه به معنیش خداوندروقسم بده غم روازدلت ببره.داخل اتاقت پخش کن۴۰روز.ذکریاعلی زیادبگو.ویادت باشه که انسان دررنج آفریده شده

اومی بیند.درمحضراوهستیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها نیستی عزیزم منم دقیق همینطوری بودم💔

فقط ازدواج کردمو به یه شوهر و خانواده خوش قلب و مهربون پیوستم و کلن از شهری که به دنیا اومد و بزرگ شدم زدم بیرون.

اگه مونده بودم حکایتم مثل الان تو میشد

پدرم و مادرم مهربونن.ولی وقتی حرف قبلنا پیش میاد میگن اگه این کارارو میکردیم حقت بوده.مادرم خیلی تحقیرم میکرد خیلی.

اثراتش هنوز روم هست.استرسی ام و زود عصبی میشم ولی همش کنترل میکنم‌.تو رو خدا تا خودتون به آرامش فکری و فرهنگ و درک بالا نرسیدین بچه دار نشین

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️
2731