2737
2734

دوستان فرض کنید مشکلی در بخش عمده ای از عمرتون بوده و شما هر کاری براش کردید، تلاش ذهنی، فیزیکی، روانی، تراپی و تغییر از درون، تغییر از بیرون ولی مشکل به قوت خودش باقیه، چرا؟ واقعا چرا؟ خب این عمر که تموم شد پس کی درست میشه دیدگاه هاتون رو بگید. 

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مشکلی هست که راه حلی براش وجود داشته باشه؟ چون گاهی اوقات باید بپذیریم که این مشکل من حل شدنی نیست و باهاش کنار بیاییم...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
میگن یه درسی داره باید یاد بگیری تا تموم شه گاهی هم امتحانه 

بله شنیدم که درسشو بگیری تا تموم بشه، اوکی چرا با وجود خواست ما درسشو پاس نمیکنیم ما که میخوایم درسه پاس بشه. 

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.
2738
بله شنیدم که درسشو بگیری تا تموم بشه، اوکی چرا با وجود خواست ما درسشو پاس نمیکنیم ما که میخوایم درسه ...

راه و اشتباه میریم یه سری بازدارنده داریم 

بعضی چیزا هم حل نمیشه و باید بپذیریم 

میدونین از چی زورم میگیره اینکه من تلاش کردم، اینهمه کتاب خوندم اون همه کارای معنوی اون همه مدیتیشن اون همه تراپی خب چی شد، من که مشتاق یادگیری درسم چرا مشکله وا نمیده؟

مثلا چه مشکلی من خودم مثلا مشکلم ازدواج یا پیدا نکردن فرد مورد علاقمه 

مشکل من این نیست.