2733
2739
عنوان

شوهرم بیرون که میریم

383 بازدید | 37 پست

شوهرم بیرون ک میریم خانمی و نگاه کنه عصبی میشم

مثلا چند روز پیش رفتیم ی جای تفریحی اونجا هم اکثرا بی حجاب بودن و موها باز و...

رد ک میشدیم و اونا از روبرو میومدن شوهرم نگاه میکرد

البته من پشت سرشوهرم بودم و سرشو نگاه میکردم😁

یجا هم خواستیم بریم طبقه بالا رستوران اون گوشه چندتا دختر باحجاب آزاد ابستاده بودن شوهرم صورتشو سمتشون کرد دو یا ۳ ثانیه ای نگاه کرد و صورتشو اون ور کرد و رفت

نمیدونم یعنی عادیه یامن خیلی حساس شدم؟؟

البته شوهرم خیلی کنجکاو میشناسمش مثل مامانشه

حتی یهو چشمم بهش خورد ب صندلی ک ی جمع پسرونه نشسته بودن هم نگاه میکرد

حالا نمیدونم یعنی کنجکاویه و عادی یا به روش بیارم؟؟

البته منم بدون هیچ منظوری چون همیشه عشق تیپ و زیبایی هستم اگ فرد زیبایی ببینم نگاه میکنم چه خانم باشه چ اقا

اونم بدون هیچ منظوری 

ولی نمیدونم چرا برا شوهرم نمیتونم هضم کنم😂

حتی موقع برگشت بحثو باز کردم گفتم چ جای قشنگی بود گفت اره خیلی قشنگ بود بعدمن گفتم ولی خیلی پوشش آزاد بود

(خواستم بحث و باز کنم ببینم چی میگه)اون هیچی نگف ساکت شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عادی و طبیعیه حست ، همه تیپ ها جنسیه!!!! حتی متاهل ها

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

پوشش ازاد باشه یا نه. اقایی ت باید چشاشو درویش کنه. مگه موی سر نگاه کردن میخواد

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
2740

عادیه برام

به سال ۱۵۰۰‌ فکر کن،،،چقدر ترسناک،،،  😱😱😱هیشکی ما رو یادش نیست،،،😰😰😰ما فقط یه بار فرصت داریم،پس تا میتونین از همین یه بارتون استفاده کنین،،،😟😟😟بازم میگم به سال ۱۵۰۰ فکر کن جان دل،،،🤯🤯🤯
متاسفانه این طبیعت آقایونه و بعضی خانوما هم از حدش گذروندن.. ولی ب آقاتون بگو چشاشو درویش کنه

نخواستم چیزی بگم ک تفریحمون و خراب کنم بعد مدتها رفته بودیم بیرون

میشه الان لطف کنید ب خانوما توهین نکنید؟

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

خب نگا کرده باشه استارتر اینکه یکی چشمش بخوره کسیو نگاه کنه کاملا طبیعیه!

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

منم ناراحت میشم ولی به روی خودم نمیارم

شوهر من ولی خیلی رعایت میکنه اما بازم به قول شما حس کنجکاوی داره😒😂

من از زمانی که او دوستم دارد،در چشم خودم ارجمند می‌آیم🧚‍♀️💕
2706