2737
2739
عنوان

به شوهرم نگفتم قرص میخورم

957 بازدید | 45 پست

بخاطر پرخاشگری د بد رفتاری رفتم مشاوره تا یاد بده جطور خشممو کنترل کنم دلم برای بچم میسوخت آخه

که تشخیص دادن افسردگی شدید دارم فرستادم پیش دکتر روانپزشک که متخصص اعصاب و روانه

و ایشونم گفتن افسردگی ام کاملا مشخصه و حتی شاید مشکلات دیگم داشته باشم گه به راحتی قابل تشخیص نیست و باید چندین جلسه درمان پیش بریم

هیچ کدوم از اینا شوهرم خبر نداره

الان دوتا قرص مبخورم

یعنی اولش ب شوهرم گفتم افسردگی دارم خیلی جدی دوبار درمورد صحبت کردم اصلا اهمیت نداد گفت پول باشه افسردگیم میره مجبور شدم برای بهتر شدن حال زندگی هر سه مون خودمون درماح ادامه بدم بدون گفتن بهش

الان حالم بده همش دارم رفتارامو ذره بینی نگاه میکنم ببینم عادیم یا نه

مشکل اصلیمم فقط زود عصبی شدت و زیاد فریاد کشیدن سر بچمه

کسی هست مثل من باشه؟😭

خُود خَزانیم‍ و دَم اَز شُوق‍ِ بَه‍ار میزَنیم‍!...🕊=)💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
داروهاتو چندوقته میخوری؟خواب اور نیستن؟

چهار روزه ن ولی میتریم چاق بشم یا جوش بزنم از عوارضش جوش های شدی هست

اره منم خیلی عصبی ام همیشه دارم بحث میکنم نشخوار شدید فکری دارم . می‌دونم که افسرده هم هستم  ا ...

منم دقیقا همین جوری هستم دقیقا فلوکسیتین و لاموژین

2740
قرصات به منم بگوبگیرم منم افسردم همش تواتاقمم وگوشه نشین حوصله ادماروندارم انگیزه ندارم

عزیزم خطر ناکه باید خودتون زیر نظر پزشک باشید شاید چیز دیگ براتون تجویز کنن

منم همینم

و اینک هزینه روانشناس و روانپزشک بشدت بالاست منم با بدختی دارم پول ویزتمو جور میکنم مخثوثا که شوهرمم همراهیم نکرد

همسرتون توجه داره بهتون ؟

صفر و صدیه یوقتای بشدت عالیه ولی اکثرا بداخلاقه که بیشترشم دلیلش بهونه گیریای منه ولی مقصر همه اینا خودشه افسردگیم از بعد ازدواج شروع شده 

توهمه حالتی سربچت داد میزنی یا وقتی ی کار بدی میکنه  منطورم اینه رابطت چجوریه باهم وقت میگذرونی ...

ببین آره سعی میکنم اروم باسم خوب باشم ولی نمتونم مثلا یساعت باهم بازی میکنیم میگیم میخندیم یهو با کوچترین کارش عصبی میشم دادو فریاد راه میندازم انقدر سرش غر میزنم ک حد نداره در تمام این لحظات عذاب وجدان دارم و دلم براش کبابه 

2706